Arama

Bilgisayar CD'yi okumuyor, yardım eder misiniz? - Sayfa 13

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Şubat 2015 Gösterim: 284.276 Cevap: 185
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2012       Mesaj #121
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben nba 2012 aldım kopyalanmış cd 2 tane. 1.sini takıyorum bayabi bekliyorum. ama açılmıo. duruo. sonra bilgisayarıma tıklıyorum. ordan girmeye çalışıyorum. ama ''lütfen sürücüye bir disk takın'' dio. ama çalıştığının sesleri gelio. bana yardımcı olursanız arkadaşlar kafayı yiyecem. Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
kompetankedi - avatarı
kompetankedi
VIP Bir Dünyalı
26 Ocak 2012       Mesaj #122
kompetankedi - avatarı
VIP Bir Dünyalı
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Ben nba 2012 aldım kopyalanmış cd 2 tane. 1.sini takıyorum bayabi bekliyorum. ama açılmıo. duruo. sonra bilgisayarıma tıklıyorum. ordan girmeye çalışıyorum. ama ''lütfen sürücüye bir disk takın'' dio. ama çalıştığının sesleri gelio. bana yardımcı olursanız arkadaşlar kafayı yiyecem. Msn Sad

Sorununuz cd/dvd rom dan kaynaklanmıyorda olabilir. Bunun için farklı bir cd yada dvd okutun okuyorsa sorun aldıgınız kopya program olan dvd yada cd de dir.
Sponsorlu Bağlantılar
miva_avim - avatarı
miva_avim
Ziyaretçi
26 Ocak 2012       Mesaj #123
miva_avim - avatarı
Ziyaretçi
PC-CD'ye tanınmamış bir cisim sokulmuştur.Veya bozuk,çizik,hatalı CD konulmuştur.Bunlardan birtanesi olmadığı taktirde PC-CD bölümüne mıknatıs (elektirikli cisim) vb. temas sonucunda PC-CD bölümü bozulmuştur.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2012       Mesaj #124
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bunu Yazan Abi Ellerine Saglık Valla Acamıyodum Dediklerini Yaptım Sımdı Oldu Nasıl Tesekkur Edecegımı Bılmıyom Abı Sen Benım Msn Veya Facemı Eklermisin Senin Gibi Bi PRofosyonel İle Tanısmak Isterım Abı Msn Wink
MSN: oznur35oznur@hotmail.com
FACE: Mıkail Karabörklü | Facebook
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2012       Mesaj #125
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim bilgisayarımın okuycusu DVD-RAM takıyorum cdyi okumuor bilgisayar bi yardımcı olun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2012       Mesaj #126
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Model: N53J
CD/DVD : DVD RW
yazdıklarımdan emin değilim ama dediklerinizin hepsini yaptım, ama olmuyor sadece orjinal olanları açıyo ama diğerlerini açmıyo ( kopyaları falan ) olmuyo mesela özelliklerini açtığımda dolu gözüküyo ama içini açtığımda içi boş buraya sürükleyin falan diyo uğraştım ama yapamadm lütfen acil yardım edinnn!! :'(
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2012       Mesaj #127
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yav bendede okumuyor yha usb pro whell programını yüklicem(drıver) okumuyor off
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mart 2012       Mesaj #128
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YHA ABİLER YARDIM!!! PES 2012 ALDIM CD OKUO SETUP A TIKLIOM BEKLİOM BEKLİOM AÇILMIO. YARDIM ACİLLL!!!!!!!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mart 2012       Mesaj #129
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar (nero) diye bir program var onu indirin ozaman okur bizzat denedim tavsiye edrmMsn Happy)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Nisan 2012       Mesaj #130
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar,
benim bilgisayarım cd'yi görüyor fakat bilgisayarımda yada usb'de kayıtlı her hangi bir veriyi kaydetmek istediğimde sorun oluştu diyerek kayıt etmiyor. ama usb'ye veri aktara bilyorum bilgisayarımdan, sadece cd'ye aktaramıyorum. Şimdiden teşekkürler