Arama

Log me in nasıl kullanılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Nisan 2014 Gösterim: 19.772 Cevap: 10
ceddan - avatarı
ceddan
Ziyaretçi
23 Mart 2009       Mesaj #1
ceddan - avatarı
Ziyaretçi
merhaba logmein nasıl kullanılır yardımcı olursanız sevinirim..

EN İYİ CEVABI Keten Prenses verdi
Uzaktaki Bilgisayarınızı Yönetin - Logmein Evden işteki,isten evdeki bilgisayarınızdaki bilgilerinize ulaşmak yada on line olarak uzaktaki bilgisayara yardım etmek program yüklemek vs... yani explorer pencerenizde başka bir bilgisayarı görebilmek için mükemmel bir program.Programı biz almanyada baglı oldugumuz bir firmayla kullanıyoruz paket yazılımımız hiç bir şeye gerek duymadan kendisi server a girip yapıyor.Altını çizerek söylemek isterimki programı burda anlatmak istememin sebebi bazen oluyor birine yardım etmek gerekiyor yada ev-iş bilgisayarları arasında bilgi alışverişi yapman gerekiyor tamamıyla bu sebebten anlattım.zaten her kullanıcı kendine bir şifre belirlediği için kötü amaçlı kullanım için değildir.

Sponsorlu Bağlantılar
*Başka bir bilgisayara bağlanmak için esas olan bağlanılacak bilgisayarda programın yüklü olmasıdır ve sizin o bilgisayarın şifresiyle programa girmeniz gerekmektedir.yani evinizdeki yada işyerinizdeki bilgisayarınıza istediğiniz yerden siteye girip şifre bilgilerinizi girdiğinizde ulaşabilirsiniz

öncelikle www.logmein.com sitesine giriyoruz
yeni kullanıcı oluşturuyoruz

hangi programı kullanacağımızı seçiyoruz

kendimize yeni hesap oluşturuyoruz

hesabımızı oluşturduktan sonra bilgisayarımızı eklememiz gerekiyor

yukarıdaki bölüme tıkladığımızda program gerekli yazılımı bilgisayarımıza kurmaya başlıyor

yükleme tamamlandıktan sonra kurulumu yapıyoruz

windows açılışında şifre olmayan bilgisayarlar için şifre oluşturuyoruz

sistem ekran ve bilgisayar ayarlarınızı algılıyor mönitörünüzde ekranda kararmalarda olabilir ve kurulum bitiyor

finishe tıkladıgınızda pencerede bilgisayarınızın sisteme yüklendiğini gösteren bildirimi alıyorsunuz burdan eklediğiniz pc yi görebilirsiniz

sisteminizdeki bilgisayara tıklayıp girebilirsiniz

kurulumda olusturdugunuz şifreyi yazıyorsunuz

ve programı kullanabilirsiniz.
Baglantı yaptıgınızda explorer penceresinde görüntünüz aşağıdadır isterseniz tam ekranda çalışabilirsiniz

~ hellboy726
@ownwork
For: ~ msxlabs.or
Son düzenleyen Keten Prenses; 23 Mart 2009 14:24 Sebep: msn silindi
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
23 Mart 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Uzaktaki Bilgisayarınızı Yönetin - Logmein Evden işteki,isten evdeki bilgisayarınızdaki bilgilerinize ulaşmak yada on line olarak uzaktaki bilgisayara yardım etmek program yüklemek vs... yani explorer pencerenizde başka bir bilgisayarı görebilmek için mükemmel bir program.Programı biz almanyada baglı oldugumuz bir firmayla kullanıyoruz paket yazılımımız hiç bir şeye gerek duymadan kendisi server a girip yapıyor.Altını çizerek söylemek isterimki programı burda anlatmak istememin sebebi bazen oluyor birine yardım etmek gerekiyor yada ev-iş bilgisayarları arasında bilgi alışverişi yapman gerekiyor tamamıyla bu sebebten anlattım.zaten her kullanıcı kendine bir şifre belirlediği için kötü amaçlı kullanım için değildir.

Sponsorlu Bağlantılar
*Başka bir bilgisayara bağlanmak için esas olan bağlanılacak bilgisayarda programın yüklü olmasıdır ve sizin o bilgisayarın şifresiyle programa girmeniz gerekmektedir.yani evinizdeki yada işyerinizdeki bilgisayarınıza istediğiniz yerden siteye girip şifre bilgilerinizi girdiğinizde ulaşabilirsiniz

öncelikle www.logmein.com sitesine giriyoruz
yeni kullanıcı oluşturuyoruz

hangi programı kullanacağımızı seçiyoruz

kendimize yeni hesap oluşturuyoruz

hesabımızı oluşturduktan sonra bilgisayarımızı eklememiz gerekiyor

yukarıdaki bölüme tıkladığımızda program gerekli yazılımı bilgisayarımıza kurmaya başlıyor

yükleme tamamlandıktan sonra kurulumu yapıyoruz

windows açılışında şifre olmayan bilgisayarlar için şifre oluşturuyoruz

sistem ekran ve bilgisayar ayarlarınızı algılıyor mönitörünüzde ekranda kararmalarda olabilir ve kurulum bitiyor

finishe tıkladıgınızda pencerede bilgisayarınızın sisteme yüklendiğini gösteren bildirimi alıyorsunuz burdan eklediğiniz pc yi görebilirsiniz

sisteminizdeki bilgisayara tıklayıp girebilirsiniz

kurulumda olusturdugunuz şifreyi yazıyorsunuz

ve programı kullanabilirsiniz.
Baglantı yaptıgınızda explorer penceresinde görüntünüz aşağıdadır isterseniz tam ekranda çalışabilirsiniz

~ hellboy726
@ownwork
For: ~ msxlabs.or
Quo vadis?
nurşah - avatarı
nurşah
Ziyaretçi
23 Mart 2009       Mesaj #3
nurşah - avatarı
Ziyaretçi
yaaaaaaa mesajımı almadınızmı biriniz yardım etsin
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
23 Mart 2009       Mesaj #4
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
nurşah adlı kullanıcıdan alıntı

yaaaaaaa mesajımı almadınızmı biriniz yardım etsin

yukarıda ayrıntılı anlatımı var sorunuz başka bir şeyse sorunuzu sorduğunuz konuyu bulunuz
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim bilgisayarımda bu program kurulu deil.peki bi başkasının benim pc me girme ihtimali varmı?benimhaberim olmadan..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hayır tabiki ama log me in yöntemi için konuşuyorum ama daha birçok yöntemle pc nize girilebilir Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mart 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
konu kapanalı olmuş biraz ama
sesimi duyan varsa cevap versin lütfen
kullanmak için her iki bilgisayarda da mı olması lazım bu programın yoksa sadece
yönetilecek bilgisayarda mı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mayıs 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet tabiki iki bilgisayardada olması gerek...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ağustos 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarıma haberim olmadan logmain kurulmuş arkadaş format atmaya götürürken gizlice lomein kurmuş.
ben en son nezaman pc mi açtığımı biliyyor ve her istediğindede pc me giriyor şimdi bende üyelik yptım logmeine bu izinsiz giren arkadaşı nasıl engellerim lütfen cevabını yagmur.memisoglu@outlook.com 'a gönderir misin lütfen ben bu sayfadan çıkınca tekrara bu sayfa ya nasıl gireceğimi bilmiyorum
Oleg11 - avatarı
Oleg11
Ziyaretçi
16 Nisan 2014       Mesaj #10
Oleg11 - avatarı
Ziyaretçi
Ağdaki başka bir bilgisayardan bilgisayarınızı kontrol etmek için, internet üzerinden kullanılabilen birçok yararlı araçlarından birini seçebilirsiniz. İşte böyle bir araçtır. Ben en fazla üç yıl sürebilir PC Remote Control Software and Remote Access Software: Control Remote PC Securely, Tr. Bilgisayarların uzaktan kumanda için, hızlı, ve en önemlisi güvenli bir program. Avantajları, yüksek hız, güvenilir bir güvenlik sistemi.