Arama

Korkularımı yenmemi sağlayacak bir bitki var mı? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Aralık 2012 Gösterim: 40.298 Cevap: 12
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
öncelikle arkadaşlar kavga yapılması gereken en son şeydir kavgadan uzak durmak lazım ama korktuğunuz için hep geri adım atıyorsanız ve bu fiziksel bir eziyete dönüşüyorsa tabi bu onur kırıcı bir şey bunun öncelikle sinirsel ve pisikyatrik bir yanının olduğunu bilmek lazım bu yüzden kendinizi aciz bir insan değilde hasta bir insan olarak düşünün her insan acizdir kimisi bulunduğu konum zenginliği veya çeşitli etkilerle pekişmiş şımarıklığı yüzünden veya karşısındakilerin hep geri adım atmasından ötürü kendisini cesur zanneder yada karşısındakileri öyle inadırmaya çalışır bu saydığımız etkenler dışında her insan ortak bir fıtratta yaratılmıştır fakat bu sıtandart cesaret dışında insan üstü bir cesaret yoluda yok değildir oda ancak ALLAH a bir yol tutup takva üzere yaşamakla elde edilecek bir cesarettir bu yol izlendiği zaman tüm vesveselerden endişelerden kurtulunur ve ALLAH ın vefalı kularını zilletten kurtaracak ödül ve onur nişanesi pozisyonunda bir haleti ruhiye bahşedilir. ama bu korkular bir hastalık neticesinde teşekkül etmişse bunun için pisikyatrik ilaçlar kullanılabileceği gibi ısrarla önerebileceğim organik havuç suyu içilebilir 6 ay kadar devam edilir doktorun uygun gördüğü psikyatrik bir hapla devam edildiği zaman çok şahane neticeler alınır (yinede beraber alımı için doktora danışılmasında fayda var) birçok bitki mevcuttur cesaret için ama ne varki geçici çareler yerine bu korkuyu tetikleyen etkenlerin ortadan kaldırılması daha evladır önce bataklık bulunur sonra kurutmanın yolları aranır sivrisineklerle boğuşmak akıntıya kürek çekmek gibidir doğru teşhis doğru tedavi bulunmaya çalışılmalıdır şifa ALLAH tandır
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım bende korkuyorum suanda bitkisel saglık ve kozm. calısıyorum ancak 5 senedir karate shotokan ile ugrasıyorum tavsiye ederim insanı korkulardan uzaklastırıyor
Mehmed Emin Doğrugiden ekleyin beklerim ! konusurz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynısı bendede oluyo kalbim yerinden çıkacak gibi oluyo ama bende çok çemeni kullandım faydası olmadı