Arama

Askerde nasıl kalabilirim? - Sayfa 4

Güncelleme: 2 Ekim 2015 Gösterim: 120.477 Cevap: 74
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mayıs 2011       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben şimdi askerlık yapıyorum konya il jandarmada nsıl askeriyde uzman olarak kalabirim fütfen banayol gösterin askerde kalmayı cok istiyorum ayrıca bircok başarı belgem var msn tuncay_y_60@hotmail.com
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2011       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende kalmak istiyorum İnş. 4 sene sonra kalırım Sınıfta kaldım lise terkim gidebilme ihtimalim var mi ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ağustos 2011       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
askerde kalamazsın uzman olmayı ıstıosan askerdeyeken yada bıtırdıkten sonra sınavına gırersın olursun uzman olmak ıcın lıse mezunu olmazn lazım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Eylül 2011       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN LİSE SON DAYIM 2 YILLIK ÜNİVERSİTE BİTİRİP ASKERDE KALMAK İSTİYORUM.NE YAPMAM GEREKİR BENİ BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM
SAYGILARIMLA..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2011       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
açık konuşuyorum. ülkem bana birşey vermedi, yıllarca öğreci oldum lisee bitti ünüversiteye giremedim. ünüversteye girmek zor çıkmaksa bir hayli kolay bunun yanı sıra onca şey yetmiyomuş gibi askerde kalma şansımız ünüversite mezunlarının yanında %65. yine aynı şekil de polis olmak isteyen arkadaşlarımız sadece lise mezunu olduğu için o şansını da kaybediyo. biz napalım devletin boş eleman kitlesi olarak yaşamaya devam mı edelim. bizlere imkan tanıyın biz de kendimizi ispatlayalım. askerde kalmak hakedenin hakkıdır. bunun önü eğitimle kısıtlanmasın...

SAYGILAR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ekim 2011       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SLM BEN AÇIK LİSEDE OKUYORUM SUBAY OLMAYI ÇOK İSTİYORUM ASKERDE SUBAY OLA BİLİRMİYİM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2011       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba ben şuan lise 3 öğrencisiyim. Liseden mezun olduktan sonra askere gitmeyi düşünüyorum. Askerlik bittiğinde askerde görevli olarak kalabiliyormuşuz. Astsubay olarak falan tam bilmiyorum. Ayrıntılı biçimde anlatırmısınız ? Askeri personel veya asker olmak için lise mezunu olmak yeterli midir ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ekim 2011       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben meslek lisesi son sınıfta yım motor bölümü askeriyede kademede kalmak istiyorum ne yapmam gerekiyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ekim 2011       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lise mezunuyum askerde kalabilir miyim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Kasım 2011       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar uman olmak ıcın askerıyede basarılı bı personel olmanız gerkmktedır dısardan vya ıcerden aılenızın ve sızın gecmıınızde her hangı bı sıcıl bozuklugu yok ıse olabılırsını ama bleırlı asmaları vardırılk once sınavınagıreceksınız askerde ısenız bu anlattıkalrım ılk once sınav sonra on mulakat(spor ve onsaglık) sonra sofor adayları ıcın pısko tknık belgesı sonra asıl mulakat olacak r tabı bu raya gıderken boluk ve bırlık komutanlarınız ca tugay tabur en ust komutanınızda ımza sunulacak sızın sıcıl zarfınız vardır bunun onaydan gecmesı lazım gectıkden sonra mulakata gırıyorsunuz vemulakatta da baarılı olursanız aılenızın ve sızın gecmısınızı arastırıyorlar saglık raporunu alıyosunuz detaylı bı sekılde ve dahasonra uzman olarak kurslara atanıyorsunu kandarmalarda daha farklı bır sıstem mevcuttur joh dıye tabır edılır ve bunlar askerde basarılı personele sunulur saglık raporu almanız yeterlıı ve dırek kursunuz olmadan ıse baslrsınız... benden bu kadar..