Arama

Tenimin rengini nasıl daha açık hale getirebilirim? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 11 Ekim 2014 Gösterim: 78.720 Cevap: 66
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Temmuz 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende esmerim ve arkadaşlar içinde hep en şanslısı benim nedenmi en esmerleri benim bi kızla tanışmak istediğimizde kızlar hep benimle tanışmak istiyoo bana bayılıyorlar çok esmerim hatta yanmak için denize giriyom bence beyazlaşmayın beyazlar ne kadar para harcıyor esmer olmak için solarum giriyorlar oooo neler neler bizi ALLAH doğuştan tatlı yaratmış bırakın bozmayın ....
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ağustos 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar yeşil limon suyu ve salatalık suyunu karıştırıp yüze sürün 15 dk beklettikten sonra yıkayın etki edermişş
Sponsorlu Bağlantılar
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
21 Ağustos 2010       Mesaj #23
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar yeşil limon suyu ve salatalık suyunu karıştırıp yüze sürün 15 dk beklettikten sonra yıkayın etki edermişş

Cilt Hastalıkları uzmanı size yol gösterecektir. Cilt tipinize göre öneriler ve çareler farklı olabilir, duyduğunuz her yöntemi uygulamayın. Doğal sebze, meyve vb ile yapılanlar zarar vermez ama blinmeyen maddelerin olduğu karışımlar bir kişiye fayda etse de diğerlerine zarar verebilir.
Bence cilt rengi sadece makyajla geçici olarak açılabilir. Güneşe çıktığınızda da koruyucu kullanın.
Ve halinizden memnun olmayı deneyin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mart 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ten rengi kalıcı olarak değiştirilmese de geçici çözümler var Mesela fondöten kullananlar kendi ten renginin 2 açık tonunu kullanırlarsa ve fondöteni yalnızca yüze değil de boyun bölgesine yayarlarsa bu yöntem çok etkili olacaktır . B
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mart 2011       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyaz olmak istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mart 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YAW NE DİE UGRAŞIONUZ BENDE ESMERİM AMA ÇOK YAKIŞIKLIYIM VE HALİMDEN MEMNUNUM Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Nisan 2011       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
domates maskesini kullandm ama faydsn göremedm daha etkli bi çözmyokmu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Nisan 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Cildinizdeki lekelerden şikayetçi iseniz ya da ten renginizin koyuluğundan şikayetçi iseniz Suna Dumankaya'nın maskesini mutlaka deneyin

GEREKLİ MALZEMELER
1/2 kabak suyu
1 tatlı kaşığı kabak çekirdeği yağı
1 çorba kaşığı beyaz kil
1 tatlı kaşığı bal

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Bütün malzemelri karıştırın .Elde ettiğiniz maske karışımını cildinize sürün ve 20 dak bekletin. Ilık su ile cildinizi temizleyin nemlendirici krem sürün
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Nisan 2011       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
domates yemıomus naomı rengı acılmasın dıye,sureklı havuc yıyomus koyu kalmak ıcın burdan pay biçin işte..sabahları ruh gıbı oluyorum acık ten de cok ıı degıll
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mayıs 2011       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
esmerim ve bu durumdan çok rahatsızım resmen pisikolojim bozuldu yardım edinMsn Sad