Arama

Dalgalı şaçların kabarmaması için ne yapılabilir? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Temmuz 2015 Gösterim: 56.756 Cevap: 83
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2011       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence saçlarınızı bırakın daha iiii hemde şimdi kabarık saç bırakın kabarabildiği kadar kabarsın =))))
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2011       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende aynı sorunu yaşıyorum bazen saçlarım kabarıyor özellikle de banyodan sonra bu yüzden banyo yapmak istemiyorum neredeyse ama sadece 1 gün sürüyo.1 gün sürüyor çünkü önce şampuanla yıkıyorum saç kremi yapıyorum sonra tekrar şampuanla duruluyorum saçlarımı yarım toplayıp yatıyorum 2.sabah ipek gibi oluyo ama ben tamamıyla düzleşince sıfır kabarık saçlar istiyorum lütfen bana bir şey önerir misiniz?
başka saçım için ne kullanmalıyım?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mart 2011       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
saçını ör akşam yatmadan önce sabah aç olu ozaman
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mart 2011       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim saçlarımda düz ama kabarıyo Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mart 2011       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnim saçlarım dalgalı gür ve çok kabarık saçımın güzel durması ve kabarmaması için ne yapmamı önerirsiniz ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mart 2011       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben saçımın kabarmasından rahatsız oluyorum.Ö
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mart 2011       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar banyodan cıktıktan sonra kurutun ikiye ayırıp örün sabah kalktıgınızda açın ve kabarıklıgı gitmiş oluyo ayrıca şeklide güzel oluyor. Veya bir maşa alın hem daha hızlı bukle bukle yaparsınız . okulda işte evde dışarda daha rahat edersiniz . bu problem bendede var ben böyle hallediyorum Msn Happy iyi günler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mart 2011       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benim saçım düz ama kabarıo ayrıca dalgalı yapmak için ne yapmalıyım lütfen biri bişey söylesin de şu saçımı bir model yapıyım

kzm biz dalgalıdan kurulmaya çalısıozz sen dalgalı yapmaya mı çalısıo keske bnmsaçlarım da düz olsaydı yaaaa Msn Sad((((((((((((((((((((((
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mart 2011       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa benm sçm da dalgalı ve çook kabarıyo kuruyken banyodan çıktıktan snra ise mükemmel oluyo ama iki dk. içinde o mkmllk gidiyo ne kdr krem de sürsemm (bnyodayken saöımı tarıyorum)
Hazal - avatarı
Hazal
Ziyaretçi
3 Nisan 2011       Mesaj #40
Hazal - avatarı
Ziyaretçi
Arksdaslar benm sacimda cook gurdu AMA ben kuaforde ara makasiyla saclarimi azalttirdim ve kat verdrdm su anda cook memnunum ve Ayrca elidorun 7/24 u kullaniyorum elektrklnmsni onluyo o yuzden sian ck memnunum