Arama

Dalgalı şaçların kabarmaması için ne yapılabilir? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Temmuz 2015 Gösterim: 56.771 Cevap: 83
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2011       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benm saçlarım düz ama çok kabarıyo .s kabarmaması içn ne yapmalym
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2011       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
həqiqətdən yoldaşlar mən bir kişiyəm. mənim saçlarımda kabarıyor.yaşken şəkil alır sonra qurununca daraq belə keçmir saçımdan.bana yardımcı olursanız sevinirim hanımlar.azeri qızları mənim kimi yaraşıqlı kişilər istəyir.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Eylül 2011       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
KIVIRCIK sAÇ ÇOK GÜZEL OLYORR ISLAKKEN AMA bnim saçlarımda KIVIRCIK VE SIK JÖLE KREM VS. kar ETMİYO keşke hiç kabarmadan dursa yeni yıkanmış gbi hiç kabarmadan sprey falanda kar etmediii ve sıkılmaya başladım her hafta kuaföre okadar para bayılmaktan evde kendim düzleştiremiorm yarım yamalak düzleşio ve sabhaa bozuluyo hemen Msn Confused çözüm bulan vrsa banada söylesin LÜTFENN =) saçlarım çok yıprandı düzleştiriciden fönden artq
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2011       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sakın ama sakınnn saçlarınıza aramakas attırmayınn eğer attırrsanızz daha çabuk kırılırr saçlarınoz incecikk olurrr budaa çok kötü görünümm alırr bende ilkten aramakas attırdımm sonrada kestirdimm inanın çok kötü oluyor en iyisii jolee joleyidee saçç arkalarından sürün sonra tarayınn farkı görceksinizz yardımcı olduysamm ne mutlu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2011       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kızlar bnm saçlarım dalgalı aşırı kıvırcık değil ama kıvırcıkMsn Happy banyodan çıkmadan saçlarımı öne atıp soğuk suyla son kez duruluyorum hemen elime saç kremi alıp yediriyorum ıslak ıslak bu haldeyken havluya sarıyorum 2-3 dk sonra jöleliyorum (yine başım öndeyken) daha sonra düzeltiorm arkasını kurumasını bekliorm ve çok güzel oluyor tavsiye ederm.her yolu denedim bnde en iyisi bu galibaMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ekim 2011       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN 13 YAŞINDAYIM SAÇLARIM GÜR KAT VE ÇOK KABARIYOR 6-7 YAŞLARINDAYKEN SAÇALRIM DÜZ VE BELİRGİN BUKLELERİ VARDI AYNISINI ŞİMDİDE İSTİYORM NE YAPMALIYIM LÜTFEN SÖYLEYİN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ekim 2011       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadslar bn bi sitede bldm şmdi size anlatıyım boş bi sprey şişesine boş parfumde olur veya marketten kolanyalı parfmler var içnde parfumu dokup içine saç kremi koyuyoruz az miktarda sonra suyla dolduruoruz 3 kere çalkalıorz sacımıza sıkıyoruz ve tarıoruz olay bu yaglatıcanı sanmıorum saclarımı cunki sonucta suyla karısıo hem krem surmıcemki sulu krem hemde spreyle en yogun kabaran bolge tepe bolgesıdır ordan başlayn uclarına kadr hala isdedignz sonca erişemedysenz kurutma mak. brlkte taraym ama az kurtn veya duzlestrcyle duzleştrn tbi saclarınızın nemi birz gtsn yksa sacnz yanablr.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Kasım 2011       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim saçlarımda aşırı gür ve katlı ama sana önerim philipsin düzleştiricisini al ben öyle yapıyorum saçlarımı yakmıyo ve dümddüz yapıor kesinlikle öneririm arkadasımm Msn Happy)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2011       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim saçlarım gür ve aşırı derecede kabarıyor.Kuaföre gittiğimde ara makas kesimi yapmadı saçımın bozulacağini söyledi .Ne yapmalıyım?
ouch - avatarı
ouch
Ziyaretçi
15 Kasım 2011       Mesaj #60
ouch - avatarı
Ziyaretçi
Benim de saçlarim kivircik, kabarik. Hicte skayetci degilim... Cok begeniyorlar genel de. Yikanip sacinizi kurutmayin sadece elinizlen bukle yapin guzel olacaktir. : )