Arama

Dalgalı şaçların kabarmaması için ne yapılabilir? - Sayfa 9

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Temmuz 2015 Gösterim: 56.670 Cevap: 83
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2012       Mesaj #81
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sirkeli su kullanın duşdan çıkmada önce son durulama suyuna koyun ve saçınıza dökün durulamadan çıkın
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2014       Mesaj #82
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Aynı şekilde benim kabarıyor, kıvırılıyor, elektirikleniyor ne kullandıysam işe yaramadı özel bi marka veye önerebilceğiniz bi ürün var?

canım benim saçlarım v belime kadar önleri katlı kabarık ve dalgalı herşei kullandım ama fayda etmıyor edıyor dıyenlerede ınanmıyorum gercekten en fazla yuzde bes etkı yapar o kopuk felan saçımızın yapısı kabarık alışmak zorundayız ben 6-7 y düzleştırdım saçlarım yandı mahvoldu kestrıdım fön çektırdım oda nereye kadar her hafta 10 tl veremıyor ınsan yapacak bır sey yok ör ya da topuz yap üzgünüm bu saçlarla yaşamak zorundayız :/
Sponsorlu Bağlantılar
dertli - avatarı
dertli
Ziyaretçi
23 Temmuz 2014       Mesaj #83
dertli - avatarı
Ziyaretçi
saçımı yıkarken yumuşak hafif ince telli ama çıktıktan hemen sonra sertleşiyo ve elektirkleniyo yetmezmiş gibide kabarıyo keşke saçım sadece kabarsa çok köt elektirkleniyo ne yapmam gerekir bi kaç spre denedim olmadı.Nolurbana yardımcı olun nolur bi yere gittimmi kezban gibi duruyorum saçım yüzünden Msn Sad ACİL ÇÖZÜM.........
Dikkat - avatarı
Dikkat
Ziyaretçi
29 Temmuz 2015       Mesaj #84
Dikkat - avatarı
Ziyaretçi
Genelde uyguladığım bir taktik . Banyodayken saçlarınızı ovalamayn bukleleri bozulur yani sakin yavaşça yapın . Sonra kremliyomusunuz artık napyosanız yapın soğuk suyla yıkamadan çıkmayın banyodan . Ardından krem sürün ama fazla olmasın yağlı gözükür . Sonrada kurutma makinesine el vermeyin sakın .