Arama

Dalgalı şaçların kabarmaması için ne yapılabilir? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Temmuz 2015 Gösterim: 56.747 Cevap: 83
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Kasım 2011       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
düzleştirince saçları sıkmadan hafifçe toplayınca bıraz zaman geçince kabarmıyor ama benim düzleştiricim bozuldu o yapılana kadar ucuzundan aldım ama hiç düzleştirmiyorr bıktım yhaaaaaaa
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Aralık 2011       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Slm Millet...

Sponsorlu Bağlantılar
Benimde saclarim oyle. bende okula giderken bazen duzlestiryorum ama zaman lazim guzel olmasi icin hemde duzlestiricinin iyi olmasi gerekir. Ben size ya sprey tavsiye ederim, yada jole, veya sac kopugu daha da guzel olur...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Aralık 2011       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
saçım hem dalqalı hem de sürekli kabarıyor önce ara kat yaptırmayı düşündüm,bazı sitelere baktıqımda saçın döküldüqü yazıyordu.. saçımı sürekli toplamaktan bıktım bende saçımı açk brkmak istyorum çünkü bu bnm en doql hakkım bu arada saçımada şekil weremiyorum.. =/
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2011       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim saçlarım su dalgası. Dalin bebek yağı var yeşil renkli yıkandıktan sonra onu kullanıyorum. Duştayken elidorun belirgin buklelerini kullanıyorum. Ve duştan önce saçımı tarıyorum. Hİç kabarmıyor. Ancak bazen kabarabiliyor oda istisna. Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2012       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa arkadaslar bnm saçımda kıvırcık eskiden ütüyle düzlestirodum ama saçlarımı inanın çok yakıyo ve kırıyo sakın saçınızı düzlestirmeyin topuz yapın bence en güzeli bende öyle yapıyorum sadece özel günlerde düzlestiriyorom...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2012       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
peki yağlı ciltler için sivilceleri azaltmak için ne yapmak gerekir bilen varsa yazabilirmi??
Misafir medine - avatarı
Misafir medine
Ziyaretçi
3 Şubat 2012       Mesaj #67
Misafir medine - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı

Saçlarınız madem ki çok gür ara makas kesimi yaptırın.Bir de düzleşmesi için kimyasal içerikli losyonlar var.Kuaförünüze danışarak bunlara ulaşabilirsiniz.

evet ara makasa katiliyorum,benim kizimin saclarida cok var,gittim bir makas aldim super,kendim kesiyorum aziciklar simdi
Medine gulu - avatarı
Medine gulu
Ziyaretçi
3 Şubat 2012       Mesaj #68
Medine gulu - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

peki yağlı ciltler için sivilceleri azaltmak için ne yapmak gerekir bilen varsa yazabilirmi??

ben sabah ve aksam sabunla gicir gicir oluncaya kadar yikiyorum,cok yagli seyler abur cubur yeme Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2012       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
saçını dalga şekline getir yhani kıvır ve uçlarını kes veya kuaför kesstir dalgalı oluo bnm kuzenimin saçları dümdüzdü dalgali bir şekilde kestiler ve saçları istediği zmn dalgalı istediği zmn düz oluo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2012       Mesaj #70
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kızlar benim saçımda önceden dalgalıdı sonra düzleştire düzleştire kıvırcıklaşmaya başladı ve çook uzun bide gürdü.Baktım başa çıkamıyorum gittim saçımı kestirdim bide saçımın gür olduğunu söyledim kuaför saçımın arka bölümünü daha kısa yaptı ve ara makas attı.Bide üstlerine kısa kat verdiŞuan aradan 1 sene geçmesine rağmen çook rahat kullanabiliyorum saçımı.Düzleştirincede kabarmıyor.Öneririm yaniMsn Grin