Arama

Dalgalı şaçların kabarmaması için ne yapılabilir? - Sayfa 8

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Temmuz 2015 Gösterim: 56.746 Cevap: 83
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mart 2012       Mesaj #71
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha gerçekten kıvırcık saçlar sürekli kıvırcık olarak kalıyor bu doğal yöntem işe yaramaz arkadaşlar denemeyin çünkü saçların kendi kendine uzaması dahah doğaldır ve daha iyidir Msn Wink
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mart 2012       Mesaj #72
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1 kaşık balı iyice su kıvamına gelicek kadar ısıtın sonra bunu şampuanınızın içine koyup çalkalayın ve şampuanın içine yarın aspirin kırıp atın. Böylece hem saçlarınız fazla kabarmaz hemde yağlanmadan kurtulursunuz.Aspirinde saç derinizdeki kabuklanmayı,kurumayı,kepeklenmeyi vb.ini önler. Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mart 2012       Mesaj #73
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnimde saçlarım öyle sürekli topuz yapıyorum saçlarımı düzleştiriyorum yan tarafları kabarıyo biraz nemlendiriyorum bozuluyo saç kremleri,köpük,jole vs. kullandıktan sonra her gün yıkamak gerekiyo ve uzun süre bekleyince de kepek yapıyo önericeğiniz bişey var mıı ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Nisan 2012       Mesaj #74
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynen benmkiside oyle kopuk spreyler var onlardan kullanmanı tavsiye ederm eğer daha kolay bişey arıyosan saçını normalden daha soğuk bi suda yıka ve çitileyerek asla yıkama yumuşak bir şekilde masaj yaparmışcasına yıka . kurulamayı da aynı şekilde yumuşak yapmalısın ve iş taramaya gelince eğer plastik bir tarak kullanıyosan araları geniş olanlarından kullan ama benim onerm kıl fırçalar tahta taraklar kıl fırçanın tamamen kuru kullanma üzerine azıcık bir sAÇ kremi uygulayarak saçını tara farkı göreceksin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2012       Mesaj #75
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar duştan sonra benimde saçlarım çok kabarıyor lütfen öneri verinnnn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mayıs 2012       Mesaj #76
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim saçlarımda kıvırcık düzleştiriyorum evet işe yarıyor kuaföre gittim ara makas inceltme ve kat isteedim en azından başa çıkabiliyorum şimdilik ama benim sorunumda yaptıktan sonra hemen bozuluyor olması nemli,sıcak ve ya soğuk havada ne yaptıysam düz kalmasını sağlayamadım bir sürüde marka denedim bildiğiniz bir şeyler varsa yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ağustos 2012       Mesaj #77
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benim saçlarımmm çoqq aşırı qür ve dalqalı ve yıkadıktan sonra kıvırcık oluo daa çok aşırı bir şekilde kabarıo o saçlara en yüksek ısıda düzleştirici bile uygulasam düzleşmio ve yanıo ne yapmam qerekio saçlarım çoq qür bilqisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim saçlarımı hc kullanamıorum Msn Confused

Seni çok iyi anlıyorum.Benim saçlarımda senin gibi.1 aya kadar uzundu.ben kabarmaması ıcın kurutup oruyordum sonra acıyordum boylece cok hos dalgalar oluyor tavsıye ederımMsn HappyBen saclarıma katlı modelde kestırdım kopukle de cok hos duruyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ekim 2012       Mesaj #78
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
saç kremini saçınızı yıkadıktan hemen sonra sürün ama kurutmak için kesinlikle fön makinası kullanmayın saçların kabarmasını önlüyor deneyin kızlar işe yarıyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ekim 2012       Mesaj #79
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ELİDOR'LA EVET!
Elidor kullanıyorum . Saçlarım her zaman muhteşem . Herkese öneririm. Ama turuncu , Meryem'in şampuanından .... <3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2012       Mesaj #80
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben elidorun bukle belirginleştirici şampuanını ve durulanmayan saç kremini kullanıyorum ama baya 2-3 ay fln oluo . ve faydasını gördüm inanılmaz güzel oluo sçlarım .kururken bile şeklini koruo ama genede saçlarım elektiklenio bnde buna bi çözüm buldum(elidor şampuanla saçlarımı yıkıyorum kurumadan kremi sürüyorum bi gece saçlarım ıslak yatıorum ve sabah saçımın heryerine limon yapıorum ve saçlarım hüç kabarmıo)