Arama

Yüklediğim oyun açılırken hata veriyor yardımcı olur musunuz? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 30 Ocak 2015 Gösterim: 29.531 Cevap: 65
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya 18 wos haulin yükledim start diyorum daha hiçbirşey çıkmadan hatasız kapanıyor neden acaba (:
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım o oyunu minimumda oynaman gerekiyo ancak öyle açılıyo
Sponsorlu Bağlantılar
mltm_kzlrmk - avatarı
mltm_kzlrmk
Ziyaretçi
19 Ekim 2010       Mesaj #13
mltm_kzlrmk - avatarı
Ziyaretçi
cd yi pc ye yükledim fakat oyuna girerken şu çıkıyor: Wrong disc inserted.
Please insert the original “Guitar Hero III” Disc.

acaba cd içindeki dosyalardan birini bir yere mi kaydetmem gerekli. bu arada cd içindeki dosyalarda crack dosyasını bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya command congeur 3 acılmıo rapor verio Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Kasım 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya arkadaşlar çıldırcam nvida logolar sprey falan geçiyo sonra hata verio her şeyi denedim olmuo sçcm böle oyuna ya lütfen yardım edin çıldırcammmm!!! Msn Mad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Aralık 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gta san andreas indirdim *** no disk insterned diyo *** çıldırcam yhaaaaaaaaaaaaaaa D:
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ArkadaşLar Benim GTA San Andreas Çok Düzgün Bir ŞekiLde ÇaLışıyordu... FakaT SiLah+Araba Yaması YükLedim (Kendim IMG TooLs ILe) Sonra ArabaLara Binerken Oyun Donuyordu Yani Araba Süremiyordum Oyun Donuyordu Bindigim Anda
Sonra SiLiyim Dedim Oyunu Bazı DosyaLar SiLinmedi (o_O) Program kuLLanarak SiLdim
GTa San Andreas'ı Tamı Tamına 4 Kere YükLedim Eskiden CaLisan CD Simdi Neden CaLısmıyor Yada Ne Sorunu Var CRACK Yaptım Ve CRACK'In Bozuk oLdugunuda Düsündüm İnternetten BuLDugum CRACK'Ları Attım Yıne Aynı Hata GerçekTen CokSinirLiyim GTA Oynamam Lazım Msn Grin
Yardım EdebiLecek Lütfen "crazy_tr13@hotmail.com" EqLesin Cünki Forum Takip Edemiyorum Msn Sad Msn Happy
MSN'den Yardım EdebiLecek LÜTFEN Etsin Daha Ne Diyim ELimden Bşi geLmiyor Bnm BLen ArkadaşLar LÜTFEN ! Yardım .. !
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ocak 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bendede nfs andergraound 2 var oyuna giriyom biraz geçtimi hata raporu olyu PC kapanıyor fikri olan varmı??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ocak 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bem multi player de sobeit hilesini indirdim rockstar gamese yapıştırdım oyun açılmıyor mta sanandreas te açılmıyor aynı oyunu yeniden yükledim yine açılmıyor internetten indircem yina açılmıyor nolur yardım edin
Son düzenleyen _Yağmur_; 7 Şubat 2011 11:36 Sebep: msn adresi kaldırıldı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2011       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bendede önceden gta san andreas oynayabiliyodum dün de oynuyodum bugün açmak istedim açıyım dedim oyunu açmış gibi yapıp açmıyo hata veriyo hatta oyun silinmiyo bile yerel disk (CMsn Happy dolu diyo 15KB yakın oyun sildim yine olmuyo dosyalar silinmiyo bile yardımcı olurmusunuz.Önceden oynuyodum Msn Sad