Arama

Yüklediğim oyun açılırken hata veriyor yardımcı olur musunuz? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 30 Ocak 2015 Gösterim: 29.591 Cevap: 65
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende oyuna tıklıyom kum saati doluyo sonra gidiyo hiç bişey olmuyo oyun silinmiyo oynanmıyo en iyi format atmak Msn Sad(
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar çözümü buldum bende yine oluyodu girmiyodu oyuna hata veriydu ben rest çektim bitane seçenek ve yazı çıktı pek fazla çıkmazdı yukarda bi yazı var eğer bilgisayarınız otomatik olarak kapandıysa aşağıdaki seçeneği seçin dedi tabi adınıda diyodu ama seçeneğin adanı unuttum onu seçtim bidaha denedim girdi Msn Happy Msn Happy Msn Happy yaşasın !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gta sanandereası aldımn içinde setup birde 6 tane winrar var bunu nasıl yükliyebilirim yardımcı olun lfn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
cd nin içinde bir setup 5 tane winrar var setupu yükledim açılmadı winrarların hepsini gta sanandreas dosyasına aktardım 6. winrar aktarılmıyo nasıl yükleyebilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Şubat 2011       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
daha önce gta sanandreası bilgisayara yüklemiştim çalışıyordu fakat silmek zorunda kalmıştım şmdi tekrar yükledim fakat oyunu açıyorum nvidia ve filmi çıkıo ondan sonra hata raporu veriyo lütfen yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Şubat 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
HEP HATA RAPORU VERİYOR OYUN TIR OYUNU LÜTFEN YARDIM EDİN SNİM batuhandeniz_27@hotmail.com
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mart 2011       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben gun diye oyun indirdim yukledim açtım resim cıktı sonra hata raporu verdi ne yapmam gerek bilen varsa soyleyebilirmı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mart 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende vista da gta san andreas dvd den yükledim ama oyunu açıyorum windows eax çalışmasını durdurdu diyo yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2011       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben araba yamasını yükledim oyun açılıyor.. kayıtlı oyunu açıyorum ekran siyah yükleniş sesi gilio
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mart 2011       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar san andreası yükledim mta yıda yükledim ama no cd no vcd hatası veriyor ne yapmalıyım ?