Arama

Yüklediğim oyun açılırken hata veriyor yardımcı olur musunuz? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 30 Ocak 2015 Gösterim: 29.597 Cevap: 65
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2011       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gta san andreası yükledim crack yaptım daha dün oynuyordum açmamaya başladı (hata raporu) veriyor? +++ repp
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2011       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynen o sorunun kaynağı nedir hee şu anda ess eset smart security kullanıyorum o da etkilermi acaba?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2011       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben Need For Speed Shift 2 Unleashed'i yükledim . Oyunu açtığımda sadece tanıtım çıkıyor bir şey anlamadım ...

Oyunun dosyasına girdiğimde Activation Manager diye bir şey vardı . Oraya şifreyi girince oyun açılacak sanırım . İnternette 2 saattir Shift 2'nin Activation Manager şifresini arıyorum ve bulamadım . Msn Sad

Yardım eder misiniz ?...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Haziran 2011       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gta san andreas indirdim *** no disk insterned diyo *** çıldırcam yhaaaaaaaaaaaaaaa D:

Kaynak: Yüklediğim oyun açılırken hata veriyor yardımcı olur musunuz?

kardeşim sen crackını yapmamışsın crackını yapta oyuna girersin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2011       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar ben gta san andreası ilk yükledim açtım oynadım.Ama kasıyor diye bazı kullanmadığım şeyleri sildim bilgisaarı yeniden bailattıktan sonra oyun açılmıyordu ne yapabilirim ardım ederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
netmelih - avatarı
netmelih
Ziyaretçi
26 Haziran 2011       Mesaj #36
netmelih - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar.İki gündür sitede yardım arıyorum kimseden cevap yok son çare burayı deniyeceğim...
Ben san andreası yükledim biraz onadım kasıyor diye bilgisaardan bazı şeyleri sildim. Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra oyun tam dolcakken hata raporu verüyordu. Oynu bir daha yükledimv ve kurdum heh hata yok derken tarih çıkan bir sahne varya tam orda şöyle bir hata verdi.

Rutine error
Program C:/ GTA San Andreas RIP/gta_sa_exe

This appilication has requested the Runtime to terminate it in an unusual way please contact appilications support team for more information.
Tamam
Mert Karaduman - avatarı
Mert Karaduman
Ziyaretçi
3 Temmuz 2011       Mesaj #37
Mert Karaduman - avatarı
Ziyaretçi
gta san giriyor ama reklamları gozukuyor ondan sonra hata verior ?
oyuncu 1 - avatarı
oyuncu 1
Ziyaretçi
9 Temmuz 2011       Mesaj #38
oyuncu 1 - avatarı
Ziyaretçi
mta san andreas a sobeit hilesi yükledim ama hiç bi sw ye girilmiyo kick console gibi şeyler geliyor. bazende girerken 1dk açılıyo sonra kick consol gibi hata veriyo bunu nasıl düzeltirim yardımlarınızı bekliyorum...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Temmuz 2011       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benım sıkıntım call of duty black ops oyununu yukledım ama oyuna tıkladıgımda soyle bı hata cıkıyor ( Steam must be running to play this game ) boyle bı error hatası verıyor. yardımcı olurmusunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Temmuz 2011       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bendede aynı hatayı werior ama bende hoodlom dosyası yok bu yüzden olabilirmi şimdiden teşekkür ederim