Arama

Yay burcuyum yükselen burcum nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Şubat 2012 Gösterim: 5.052 Cevap: 9
ziyaretci - avatarı
ziyaretci
Ziyaretçi
11 Nisan 2009       Mesaj #1
ziyaretci - avatarı
Ziyaretçi
Selamlar ben yay burcuyum dogum tarihim 6.12.1982 yükselenimi cok merak ediyorum
EN İYİ CEVABI Kral_Aslan verdi
Yay Burcu

Sponsorlu Bağlantılar

yay248d38ejf8

Kendine özgü felsefeler ve adalet kavramı hayata çok olumlu ve iyimser bakar, mücadele ne kadar uzun olursa olsun, işlerin sonunda kendi lehlerine döneceğine inanırlar. Hayatın nimetlerinden son damlasına kadar faydalanır, yaşam sevinciyle doludurlar. Karamsar, hayata olumsuz bakan insanları sevmez, onların sıkıntılarıyla vakit kaybetmekte istemezler.

Soyut düşüncelere bayılırlar ama dünyayla alakaları da asla kesilmez. Gezip tozmayı, eğlenmeyi, yeni insanlar tanımayı seven bu kişilerin, seyahate olan düşkünlüklerinin sebebi, sadece eğlence değil, öğrenme merakıdır. Doğaya olan aşkları onunla bütünleşerek, ruhlarının güçlerini açığa çıkarır. Hayata eğlenceli tarafından bakmakla birlikte, felsefi bir derinlikleri vardır.

Davranışları doğrudan doğruya hiçbir imada bulunmayacak kadar direkttir. Uzun uzun açıklamalara girişecek kadar sabrı olmadığı için, fazla düşünmeden gördüğünü söyler. Tabii bunun sonunda zaman zaman irili ufaklı çamlarda devirirler. Samimi ve sıcak davranışlarıyla hiçbir art niyet taşımadığı kolayca anlaşıldığı için, arkadaşlıklarına fazla zarar gelmez.

Son derece arkadaş canlısı ve olumlu davranışlarıyla dostlukları uzun süreli olacaktır. Fakat yine de karakterinin başlıca hatası, diplomasi ve strateji geliştirmeyi ihmal etmeleri olduğu için, bu yönlerini biraz geliştirirse, mükemmel akıl yürütme yeteneklerinin de yardımıyla çok başarılı olacaklardır. Yıllar neşelerinden, yaşama aşklarından hiçbir şey götürmez, aksine güçlendirir.

Uzun boyları, ince ve sportmen yapıları, açık alınları ve güler yüzleri ile dikkat çekerler. Bazen çilli tenleri onlara sempatiklik katar. Koyu kumral veya esmere yakın tenlidirler. Çok bilmiş ifadeleri muzip gözlerinden okunur.

Detaylı bilgi için Tıklayınız Yükselen Burçlar
Kral_Aslan - avatarı
Kral_Aslan
VIP MsXTeam
11 Nisan 2009       Mesaj #2
Kral_Aslan - avatarı
VIP MsXTeam
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Yay Burcu

Sponsorlu Bağlantılar

yay248d38ejf8

Kendine özgü felsefeler ve adalet kavramı hayata çok olumlu ve iyimser bakar, mücadele ne kadar uzun olursa olsun, işlerin sonunda kendi lehlerine döneceğine inanırlar. Hayatın nimetlerinden son damlasına kadar faydalanır, yaşam sevinciyle doludurlar. Karamsar, hayata olumsuz bakan insanları sevmez, onların sıkıntılarıyla vakit kaybetmekte istemezler.

Soyut düşüncelere bayılırlar ama dünyayla alakaları da asla kesilmez. Gezip tozmayı, eğlenmeyi, yeni insanlar tanımayı seven bu kişilerin, seyahate olan düşkünlüklerinin sebebi, sadece eğlence değil, öğrenme merakıdır. Doğaya olan aşkları onunla bütünleşerek, ruhlarının güçlerini açığa çıkarır. Hayata eğlenceli tarafından bakmakla birlikte, felsefi bir derinlikleri vardır.

Davranışları doğrudan doğruya hiçbir imada bulunmayacak kadar direkttir. Uzun uzun açıklamalara girişecek kadar sabrı olmadığı için, fazla düşünmeden gördüğünü söyler. Tabii bunun sonunda zaman zaman irili ufaklı çamlarda devirirler. Samimi ve sıcak davranışlarıyla hiçbir art niyet taşımadığı kolayca anlaşıldığı için, arkadaşlıklarına fazla zarar gelmez.

Son derece arkadaş canlısı ve olumlu davranışlarıyla dostlukları uzun süreli olacaktır. Fakat yine de karakterinin başlıca hatası, diplomasi ve strateji geliştirmeyi ihmal etmeleri olduğu için, bu yönlerini biraz geliştirirse, mükemmel akıl yürütme yeteneklerinin de yardımıyla çok başarılı olacaklardır. Yıllar neşelerinden, yaşama aşklarından hiçbir şey götürmez, aksine güçlendirir.

Uzun boyları, ince ve sportmen yapıları, açık alınları ve güler yüzleri ile dikkat çekerler. Bazen çilli tenleri onlara sempatiklik katar. Koyu kumral veya esmere yakın tenlidirler. Çok bilmiş ifadeleri muzip gözlerinden okunur.

Detaylı bilgi için Tıklayınız Yükselen Burçlar
Hayatın ne anlamı var.. Yanımda sen olmayınca....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Nisan 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben aralıgın 8 inde dogdum ama ne burc oldugumu blmem
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
16 Nisan 2010       Mesaj #4
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben aralıgın 8 inde dogdum ama ne burc oldugumu blmem

Yay burcusunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Nisan 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 11.07.1989 dogumluyum burcumne oluyor bilemiyorum
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
16 Nisan 2010       Mesaj #6
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben 11.07.1989 dogumluyum burcumne oluyor bilemiyorum

Aslan burcu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya ben balık burcuyum 21 şubat 2000.Saat 20.30 gibi doğdum yükselen burcum nedir.Çok mrk ediyorum.
Chelsea_Eny - avatarı
Chelsea_Eny
Ziyaretçi
1 Ekim 2011       Mesaj #8
Chelsea_Eny - avatarı
Ziyaretçi
21 şubat 1994 saat 12.00 sıralarında doğmuşum.Yükselen burcum nedir?Msn Thinking
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
20 NiSAn 2004 doğdum burcm ne olcaq
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Şubat 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ne burcuyum ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

24 eylül 1993 dgumluyum burcumu bılmıyrum soylermsınız.