Arama

Saçın yağlanmasını engellemek için neler yapılabilir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Ocak 2015 Gösterim: 121.297 Cevap: 109
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben o kadar bile şanslı değilim yıkadıktan sonra 6 7 saat sonra yağlanmaya başlıyo her gün en az bi kere yıkamak zorunda kalıyorum bıkkınlık geldi artık çözümünü bilen vrsa bilgilendirirse sevinirm..
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Şubat 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yha arkdşLar ßnımde saçlarm iki qunde yaqlanıyo ben ketakonazol sampuanı denedim fayda etmedi hatta saçımı daha erken yağlandırmya bile başladı..sonra banyodayken elma sirkesi sürdüm oda işe yaramadı 2sinide denemeyin saçlar daha kötü oluyo..
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ark. benım saçım neredeyse 1 gın de bı yağlanıo artık usandm banyo yapmaktan sampuan kullanmaktan saçımın rengi açıldı o derece yanı lutfen bılen bırı bana yardım etsınnnn
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
17 Şubat 2010       Mesaj #14
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benim saçım 3.gün hemen yağlanmaya başlıyo lütfen ne yapmam gerektiğini söyler misiniz?

Alıntı

ben o kadar bile şanslı değilim yıkadıktan sonra 6 7 saat sonra yağlanmaya başlıyo her gün en az bi kere yıkamak zorunda kalıyorum bıkkınlık geldi artık çözümünü bilen vrsa bilgilendirirse sevinirm..

Alıntı

Yha arkdşLar ßnımde saçlarm iki qunde yaqlanıyo ben ketakonazol sampuanı denedim fayda etmedi hatta saçımı daha erken yağlandırmya bile başladı..sonra banyodayken elma sirkesi sürdüm oda işe yaramadı 2sinide denemeyin saçlar daha kötü oluyo..

Alıntı

slm ark. benım saçım neredeyse 1 gın de bı yağlanıo artık usandm banyo yapmaktan sampuan kullanmaktan saçımın rengi açıldı o derece yanı lutfen bılen bırı bana yardım etsınnnn

Şaçı gereğinden sık yıkamak da saçı giderek daha sık yağlandırıyor. Genetik ve hormonal nedenlerle yağlı olan saçları, 2 hatta 3 günden daha sık yıkanmamaya alıştırmanızı öneririm, giderek sorununuzda azalma olacak. Limonlu şampuan kullanın ya da güvenilir markaların yağlanmaya karşı ürettikleri şampuanlar iyi sonuç veriyor. Saç kremi kullanmayın. Saç boyasının da yağlanmayı azalttığı söyleniyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm arkdaşlar ben her gün yılıyorum saçımı ve git gide saçımın yağı da biticek die çok korkuyorum.çünkü saçın yağının azalması tehlikeli sonuçlara yol açabiliyormuş..neyse elidoru kullanıyorum.ama herhangi bi faysanın görmedm ne yapıcam bilmiyorum.okula da gidiyorum sabah kalkınca vıcık vıcık oluyo 2.gün yıkamazsam lütfen yardımcı olun bana
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
3 gün son ra saçım yağlanıyo diyen arkadaş. sana sesleniyorum !
bulup da bunama lütfen. benim yıkadıktan ertesi günü yağlanıyo !
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
biruni - avatarı
biruni
VIP Önce Sağlık
22 Şubat 2010       Mesaj #17
biruni - avatarı
VIP Önce Sağlık
unlu mamülleri azaltarak kendinize ilk yardım yapabilirsiniz.4 bardak kaynamış suya, 1 avuç kekik atılır. 20 dakika bekletilip temizlenir.bu su ile saçlarıın dibi iyice ovulunur.sonra, kükürtlü sabun la ılık su ile yıkanılır.yağlı saçlara özel şampuanlar kullanmanız da tavsiye olunur.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Düşüncene katılmam şart değil, düşünceni anlatman için savaşırım...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meraba ben ecem benim saçlarım yıkadığım günden sonraki gün hemen yağlanıyor bende kendimce bir çözüm buldum saçlarım yağlanınca (benim perçemlerim yağlanıyor) sadece yağlanan bölgeyi yıkıyorum daha kolay oluyor saçınızın o bölgesini ıslatıyorsunuz ve kullandığınız şampuanı (bioblas) normal yıkıyorsunuz 10-11 saat dayanıyor ve yeni yıkanmış gibi duruyor yardım edebildiysem ne mutlu bana
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mart 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu pudra işe yaradı mı?peki!
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mart 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
HERGÜN DÜZENLİ OLARAK DUŞ ALIYORUM SAÇLARIM COK CABUK YAĞLANIYOR FAZLA YIKAMAMI ÖNERMİYORLAR AMA SAÇLARIM İNCE TELLİ OLDUGU İÇİN BEN RAHATSIZ OLUYORUM NE YAPMALIYIM?
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.