Arama

Derslerimde nasıl başarılı olabilirim? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Ocak 2015 Gösterim: 54.605 Cevap: 87
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ekim 2011       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben hep ders çalışırım tekrar yapar test çözerim sınavlardan bazen 100 ile 90 arası bazen 80 ile 90 alırım günde bir saat bilgisayar oynarım hatta şimdi cuma cumartesi 2 3 saat girebiliyorum bi ark. ım var her gün 6 7 saat bilgisayar oynar yalan değil ne zaman baksam oyunda ama o hep sınavlardan 90 100 arası alır nasıl yapıyor bilmiorum moral yönünden mi oluor bu bir türlü anlamadım ailem ile bir anlaşma yaptık 1. sınavlar sonunda eğer tüm sınavlarım 85 üstü gelirse sınırsız bilgisyarım olcak tabi notlarım düşmemek şartı ile sizce sınırsız bilgisayar oynasam notlarım iyi olr mu allaha şükür yine teşekkür getirmiorum ama daha fazlası hem benim hemde ailem bakımından çok ii olucak yardımcı olabilr misiniz bana ark. ım gibi nasıl olabilirim bu arada 7. sınıfa gidiorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2011       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet arkadaşlar sorunum bu kendime fazla güvenmem.sebebi ise 4 yaşında yaptırdığımız IQ testi.IQ um yaşıtlarıma göre fazla.e bunu duyan çevredeki insanlar bende öyle bir etki yarattıki siz düşünün."sen yaparsın sen akıllısın aferin oğluma"vb..şu anda 7. sınıfa gidiyorum ve sanırım hayatımda hiçbir sınavıma çalışmadım.normalde 90-95 arası not alırım çalışmadığım zamanlar ama çalıştığımda hep 100 alırım.yani anlayacağınız ben 100 almak istiyorum kendime güvenimi yenmeliyim.evet biraz saçma oldu herkes kendinde güven arar ama ben istemiyorum.ee ne demişler herşeyin fazlası zarar.bana nasıl yardımcı olabilirsiniz ders çalışmam konusunda?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Kasım 2011       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence planlı programlı çalışmaya gerek yok. İstemedikten sonra çalışmanın da bir anlamı yok...
çalışmadan hiç bişeyi elde edemezsin.hele hele başarıyı hiç elde edemezsin.aç defteri kitabı çalış.çalış ve çalış...tüyo almana gerek yok bu
Teastübilya - avatarı
Teastübilya
Ziyaretçi
1 Aralık 2011       Mesaj #34
Teastübilya - avatarı
Ziyaretçi
Arkdşlar derslerde ve davrnşlarımızda BAŞARILI bir öğrenci olmak ödevlerini zamanında yapmak öğretmenin söznü dinleyerek . anlattıklarına uyum ve usul göstererek en önemlisi yazılılarımıza çalışrak herkez beni çok saçma bişy diye yazmış diye adlandırılmasın aslında bende cok başarısızdım çalışkan arkadaşlarımdan fikir alarak yazılı notlarımı düzeltmeye çalışıyorum Şu facebook olayı olmasaaaa... ben facenin tirkasiyimdir 3-6 saat cıkmam Başından Ama kendimi düzeltmek istiyorm Artık Hrkezinn Geleceği Garannttii Kendimide Tantym; Haznedar Abdi İpekçi İ.Ö.O okulunda okuyorum 6.sınıf öğrencisiyim istanbul güngörende oturuyorum Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2011       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bn desrleri dinliyorum notta alıyorum ama yazılılarım hep 2 feln niye düzelteiyorum ders çalışacak güzel bi ortamım yok o yüzden olabilirmi?eve gelince fazla tekrar yapamıyorum.bi kere yazılıya girdim doldurdum herşeyi21 aldım.çok üzgünüm.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Aralık 2011       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
PEKİ PROGRAMA BİR ÖRNEK VERİR MSİNİZ?ACABA
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Aralık 2011       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yav önemli olan şey azimdir azim olmadan çalışmanın bir anlamı yokturr

AZİMİ OLMAYAN BİR KİŞİNİN SATRANÇ DA SAHI YOK DEMEKTİR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ocak 2012       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben beşinçi sıf öğrencisiyim derslerim zayıf bana nasıl yardım edebilirsiniz
Dark_Blue1990 - avatarı
Dark_Blue1990
Ziyaretçi
5 Ocak 2012       Mesaj #39
Dark_Blue1990 - avatarı
Ziyaretçi
derslerini okulda kesinlikle iyi dinle ve derste gördüklerini evde bir kere tekrar et.Hafta sonuda o hafta gördüğün derslerin genel tekrarını yap.He bide fazla bilgisayarda oturmaMsn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ocak 2012       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ufff ya nasıl başarılı olcam ben ya?