Arama

Türkiye'de uzaylı var mıdır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Ocak 2013 Gösterim: 8.155 Cevap: 13
11em - avatarı
11em
Ziyaretçi
1 Mayıs 2009       Mesaj #1
11em - avatarı
Ziyaretçi
uzaylı tükiyede varmı ve nezaman çıkıyo
EN İYİ CEVABI HYURGFBJB verdi
ABD’li UFO araştırmacısı Jeff Peckmann, basın toplantısında bir uzaylı videosu gösterdi… Uzmanlar, görüntü için ‘Kesinlikle gerçek’ dedi.

Sponsorlu Bağlantılar
“Evrende yalnız mıyız?” ya da “Aramızda uzaylılar var mı?” gibi insanoğlunun kafasını kurcalayan sorulara cevap, ABD’den geldi. UFO araştırmacısı Jeff Peckmann, düzenlediği basın toplantısında bir uzaylının yer aldığı videoyu gazetecilere gösterdi. Dünya Dışı Varlıklarla İlişkiler Komisyonu Başkanı Peckmann’ın gösterdiği [...]

Bu söyleyişler bence yalan bu uzaylılar çocukların rüyasında gördüğü dev canavar gibi şeylerden ibarettir ben bunlara inanmıyorum
HYURGFBJB - avatarı
HYURGFBJB
Ziyaretçi
1 Mayıs 2009       Mesaj #2
HYURGFBJB - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
ABD’li UFO araştırmacısı Jeff Peckmann, basın toplantısında bir uzaylı videosu gösterdi… Uzmanlar, görüntü için ‘Kesinlikle gerçek’ dedi.

Sponsorlu Bağlantılar
“Evrende yalnız mıyız?” ya da “Aramızda uzaylılar var mı?” gibi insanoğlunun kafasını kurcalayan sorulara cevap, ABD’den geldi. UFO araştırmacısı Jeff Peckmann, düzenlediği basın toplantısında bir uzaylının yer aldığı videoyu gazetecilere gösterdi. Dünya Dışı Varlıklarla İlişkiler Komisyonu Başkanı Peckmann’ın gösterdiği [...]

Bu söyleyişler bence yalan bu uzaylılar çocukların rüyasında gördüğü dev canavar gibi şeylerden ibarettir ben bunlara inanmıyorum
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2009       Mesaj #3
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Uşak'ta görüldüler en son. akşam saatinde. onun haricinde ben şahsen görmedim.
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
madem uzaylı diye bi varlık var peki biz neden göremiyoruz ayrıca bunlarda dişi erkek yoqmuş denio ozman bunlar nasıl çoalıo:?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Kasım 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
uzaylı varmı?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence evrende bizden başka yaratıklar var ama uzaylı olup olmadığını bilmiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Şubat 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
uzaylılıarın kanıtını isterim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mart 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence evrende başka yaratıklar var ama uzylı demek bana saçma geliyor
kompetankedi - avatarı
kompetankedi
VIP Bir Dünyalı
26 Mart 2011       Mesaj #9
kompetankedi - avatarı
VIP Bir Dünyalı
Mustafa Topaloğlu'na sormak lazım.. Nede olsa uzaylı lakabıyla birlikte reklamlarda da ima etmiyor değil Msn TongueMsn Rotfl
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mart 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
geçen gün bizim evin arkasına iniş yaptı uzaylılar.dedilerki yakıtları bitmis.bizim evden 2 ton su doldurdular(2bardakta çay ikram ettik).sonra böyle vırrr diye uçup gittiler.

Msn GrinMsn GrinMsn GrinMsn GrinMsn GrinMsn GrinMsn GrinMsn GrinD:d:d:dMsn GrinMsn Grin:dMsn GrinMsn Grin:d:d:d:d:dMsn Grin:d:d:d:d:d:d:d:d:d.D.d:d.d:d.d .d.d:d:d:d.d:d