Arama

Bilgisayarımda komutlar çalışmıyor ve internetten dosya indiremiyorum, çözümü nedir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Mayıs 2014 Gösterim: 35.777 Cevap: 48
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Eylül 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar.ben pcme program indiremiyorum.downloada tıklıyorum fakat indirmiyor onun yerıne şu sayfa çıkıyor.
Problem loading page
Sponsorlu Bağlantılar

sonra msnde webcamı acamıyorum.normalde çalışıyor.bunu duzeltmek ıcın msnde araçlara ordan ses ve goruntu kura tıkladım oda hata verdı gırmedı. vede pcyı açar açmaz ekrana msn vb. bi kaç program hata raporu gonder gonderme çıkıyor. ve açılmıyor.Msn Confused bunların hepsi format attıktan sonra oldu ne yapabilirim yardımcı olursanız mınnettar kalacam walla yoksa ben kafayı yicemMsn ConfusedMsn Confused
glader - avatarı
glader
Ziyaretçi
21 Kasım 2009       Mesaj #12
glader - avatarı
Ziyaretçi
8 Mbps internetim var. Başka yerlerden indirdiğim dosyalar çok hızlı iniyor ama torrentdeki dosya 1 - 3 kb/sn hızında iniyor. Utorrent programını kullanıyorum. Port da açtım. Ne yapmam gerekir?
Sponsorlu Bağlantılar
mersojan - avatarı
mersojan
Ziyaretçi
22 Kasım 2009       Mesaj #13
mersojan - avatarı
Ziyaretçi
sa ... dosya indiremııyorum ... linki tıkladığıımda sayfa goruntulenemııyor diyo... ne yapmam gerekir ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben program indiremiom karşıdn yükleme çıkınca pc otomatk olarak resetlenio yardım edersenz çook sevinirimm şimdiden tşklerrr
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2009       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mesela 1 dosya ındırcem çalıştır kaydet iptaL gelmıor Msn Confused neden acaba cvp yzarmısnız
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ocak 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim pc rapidshaerden bişe indirmiyor ama upload indiriyor. rapidshaer i iindirmeye çalışınca direk ekrana hata veya bir program felio üye ol falan die ne yapayım????
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2010       Mesaj #17
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar benim pc rapidshaerden bişe indirmiyor ama upload indiriyor. rapidshaer i iindirmeye çalışınca direk ekrana hata veya bir program felio üye ol falan die ne yapayım????

Aldığınız hatanın ekran görüntüsünü paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırız.
emrecannnnnnnn - avatarı
emrecannnnnnnn
Ziyaretçi
26 Mart 2010       Mesaj #18
emrecannnnnnnn - avatarı
Ziyaretçi
ctrl,capslock gibi tuşlar çalışmıyor ne yapmalıyım??
xkralsulox - avatarı
xkralsulox
Ziyaretçi
19 Ağustos 2010       Mesaj #19
xkralsulox - avatarı
Ziyaretçi
Birşey indiremiyorum. İndiremeye tıkladığımda anında inmiş gibi gözüküyor ama açtığımda arşiv-dosya hatalı diyor. Lütfen yardım edin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
usta netten dosya indiriyorum net adresi indiriyor dowlan felan tıklıyorum iniyor bekleme süresi felan ama net aderi iniyor