Arama

Beyinde su toplanması antidepresan ilaçlar alınmasını gerektirir bir durum mudur?

Güncelleme: 30 Ağustos 2009 Gösterim: 6.738 Cevap: 4
elifesra - avatarı
elifesra
Ziyaretçi
1 Temmuz 2009       Mesaj #1
elifesra - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba. Annemin beyninde su toplanması var. Ancak doktorun dediğine göre bu az miktarda. Yaklaşık 3 yıldır tedavi görüyor. Benim anlamadığım nokta bu hastalık için neden antidepresan ilaçları veriliyor. Psikolojik sorunlarla bağlantısı olan bir hastalık mı bu. Depresyon ilaçlarının verilmesi doğru mu bunu çğrenmek istiyorum. Bugün yine hastaneye gitti, doktoru şu ilacı yazmış: ESTOREX.

Sponsorlu Bağlantılar
ozti - avatarı
ozti
Ziyaretçi
1 Temmuz 2009       Mesaj #2
ozti - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
elifesra adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba. Annemin beyninde su toplanması var. Ancak doktorun dediğine göre bu az miktarda. Yaklaşık 3 yıldır tedavi görüyor. Benim anlamadığım nokta bu hastalık için neden antidepresan ilaçları veriliyor. Psikolojik sorunlarla bağlantısı olan bir hastalık mı bu. Depresyon ilaçlarının verilmesi doğru mu bunu çğrenmek istiyorum. Bugün yine hastaneye gitti, doktoru şu ilacı yazmış: ESTOREX.

Öncelikle geçmiş olsun , aşağıdaki link'e tıklayıp incelemenizde fayda var , fakat yinede en doğru bilgiyi ve tedavi yöntemini doktorunuzun verebileceğini hatırlatırım.Bu arada verdiğiniz ilaç isminide de bir hata var zannedersem..
Sponsorlu Bağlantılar

TIKLAYIN

Not : Beyinde su toplamasının tıp dilindeki ismi : HİDROSEFALİ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba.annemin beyinde su taplanması var başı öok ağrıyor her gün başının ağrısı gözlerine ve burnuna vurunca doktor ameliyat olmalısın demiş olması lazım mı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba.annemin beyinde su taplanması var başı öok ağrıyor her gün başının ağrısı gözlerine ve burnuna vurunca doktor ameliyat olmalısın demiş olması lazım mı

Doktor zaten size belli bir yol sunmuş.Doktoru dinleyiniz.Geçmiş Olsun...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu şant önür boyu mu kalıyo