Arama

Vücut geliştirme yaparken karın kaslarımın sağ alt kısımları gerilirken neden acıyor?

Güncelleme: 5 Eylül 2015 Gösterim: 3.606 Cevap: 2
blackwolf53 - avatarı
blackwolf53
Ziyaretçi
1 Temmuz 2009       Mesaj #1
blackwolf53 - avatarı
Ziyaretçi
abii bn vucut gelştrme sporuyla ugrasiormda karn kaslarmn sağ alt bölgesi gerilirken çok acıyor neden olabilirrr
Sponsorlu Bağlantılar
ozti - avatarı
ozti
Ziyaretçi
1 Temmuz 2009       Mesaj #2
ozti - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
blackwolf53 adlı kullanıcıdan alıntı

abii bn vucut gelştrme sporuyla ugrasiormda karn kaslarmn sağ alt bölgesi gerilirken çok acıyor neden olabilirrr

Bu gayet normal çünkü o bölgedeki kas'lar spor esnasındaki hareketlerinizden dolayı geriliyor ve ısınıyor , o bölgedeki kan hareketleri hızlanıyor zaten amaç'ta bu .Bu hareketler düzenlenli olarak yapıldığında bu acıda giderek azalır ve yaptığınız egzersizler istediğiniz sonuc'u vermeye başlar.Fakat özellikle karın egzersizlerinde düzenli olarak yapılması çok önemlidir gerekiyorsa ve imkan var ise her gün yapılması gerekir.Ayrıca spor salonunda hareket çalışma sıranız da çok önemlidir yani vücudu ısıtmadan direk karın çalışmak'ta yanlıştır.

Sponsorlu Bağlantılar
Yinede en doğru bilgiyi devam ettiğiniz gym salonundaki çalıştırıcı hoca'lara sorup onların bu konuda uzman olarak fikrini almanız..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2015       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben 2 yıl önce düzenli spor yapıyordum dambıl barfiks boks koşu beslenme herşey güzeldi ama galiba birşeyleri fazla kaçırdım ki göğüs kasım karın kaslarımdan daha belirgin bildiğin meme gibi duruyordu tshirtin üzerinden. Dar tshirt giyemez olmuştum bende bıraktım o zamanlar kaslı olduğum halde 63 kiloydum şu an 68-70 olmuşumdur. Göğüsün küçülmesi için hangi egzersizleri yapmalıyım yada diyetmi yapmalıyım yorumlarınızı bekliyorum iyi forumlar.