Arama

Camfrog programı nasıl çalıştırılır?

Güncelleme: 18 Temmuz 2009 Gösterim: 5.632 Cevap: 2
be_quit - avatarı
be_quit
Ziyaretçi
18 Temmuz 2009       Mesaj #1
be_quit - avatarı
Ziyaretçi
slmlar camfrog indirdim ve kurdum ama hiçbir şekilde kameralar acılmıyor yani başkalarını göremiyorum bu sorunu nasıl giderebiliriz???
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
18 Temmuz 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
be_quit adlı kullanıcıdan alıntı

slmlar camfrog indirdim ve kurdum ama hiçbir şekilde kameralar acılmıyor yani başkalarını göremiyorum bu sorunu nasıl giderebiliriz???

Camfrog‘a girebilmek için Hotspot Shield adlı programı bilgisayarımıza kurmamız gerekiyor. bu programı İndirmek için buraya tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Not: Bu programı kullanan bazı kişilerin camfroga giremediği tespit edilmiştir. O yüzden aşağıda verilen programı deneyebilirsiniz. (mesaja gitmek için buraya tıklayın) Ultravpn programının çalışmadığı konusunda hiçbir şikayet gelmemiştir, herkes de çalışıyor.
Nasıl Kullanılır?
Programı kurun ve kurduktan sonra tüm ayarları kendisi yapıyor. Yukarı da dediğim gibi size birşey yapmanıza gerek kalmıyor. Programı kurduktan sonra modeminizi yeniden başlatıp camfroga bağlanabilirsiniz.

Programı kurduktan sonra sağ alt köşede saatin orada programın kırmızı renkte simgesi çıkacaktır. O simgeye sağ tıklayıp connect diyince simge sarıya dönüşecek ve bir internet sitesi sayfası açılacaktır. Sitede biraz bekleyince simge yeşil renge dönüyor. Yeşil renk’e dönünce istediğiniz siteye girebilirsiniz. Kapatmak içinde simgeye sağ tıklayıp disconnect diyin ve exit butonuna tıklayınız

kaynak
hard_hacker - avatarı
hard_hacker
Ziyaretçi
18 Temmuz 2009       Mesaj #3
hard_hacker - avatarı
Ziyaretçi
arkadasım ben 5 yıldır kullanıorum camfrogu..camları acamamanın bır cok sebebı olabılır..ben sana klıma gelenlerle yardımcı olayım..
1- girdiğin bazı kanallarda acılmıyorsa o kanallarda nick pro die belirtilen serialler var onlardan alman gerekior ( 60 $ olması lasım )
2- eğer hıc bır kanalda acılmıyorsa pc nin özelliklerini yukseltmen gerekior.
3- modeminin baglantısı yavas oldugu ıcın camlar acılmaz ve ses duyulmaz.
4- bunların hıcbırınde sorun yok dıosan yapcak bıseyde yok Msn Happy
saygılar