Arama

Windows 7 webcam sorunu için yardımcı olabilir misiniz? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Şubat 2012 Gösterim: 12.583 Cevap: 15
CenneT-ul Meva - avatarı
CenneT-ul Meva
Ziyaretçi
29 Ekim 2010       Mesaj #11
CenneT-ul Meva - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
abidins adlı kullanıcıdan alıntı

Bilgisayarımda freequick classius marka kamera kullanıyordum taki win 7 yi kurana kadar.win 7 kurduktan sonra kamerayı kuramadım.cd deki driver win 7 ye uyumlu değil.driverı nette de yok.bilenler lütfen yardım etsin.

Kameranız Win 7 uyumlu değildir.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aygıt ve yazıcılardan ayar yapabılırısnız güncelleme yapın
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Aralık 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar banada yardım ederseniz cok sewinirim.her yeri arıyorum ama trust wb3320x kamerasının resımlı anlatımını bulamıyorum.cd sini yüklüyorum ama yinede acılmıyo lütfen yardım edin nap mam gereg.aciiiiiillll..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selam herkese benimde asağı yukarı aynı sorun. Wincase SCH608S kamera kullanıyodum. windows 7 yi ilk yuklediğimde çalışıyordu ama şimdi format attım yukledim çalışmıyor. sürücüsü bulunamadı diye hata veriyor. netten sürücü yukledim ama yine de olmadı. Yardım edebilirseniz cok sevinirim.
abidins - avatarı
abidins
Ziyaretçi
1 Nisan 2011       Mesaj #15
abidins - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
abidins adlı kullanıcıdan alıntı

Bilgisayarımda freequick classius marka kamera kullanıyordum taki win 7 yi kurana kadar.win 7 kurduktan sonra kamerayı kuramadım.cd deki driver win 7 ye uyumlu değil.driverı nette de yok.bilenler lütfen yardım etsin.

Aynı sorun bende de vardı.Nette araştırmamım sonucuyla sorunu çözdüm.Aşağıdaki linkten en güncel sürümü indirip kurduktan sonra sorun çözülecektir.
Buyrun Linki : Vimicro Products
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben windows 7 olan masaüstü bilgisayarıma[bazıları laptop sanıyor o yüzden yazdım)x1 cyber model fx38 type kamera taktım ama sadece msn de kullanabiliyorum fotoğraf çekemiyorum yardım edermisiniz?kamerayı tekrar açıklayayım:x1 cyber model fx 38type