Arama

Windows 7 webcam sorunu için yardımcı olabilir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Şubat 2012 Gösterim: 12.573 Cevap: 15
expert2855 - avatarı
expert2855
Ziyaretçi
18 Temmuz 2009       Mesaj #1
expert2855 - avatarı
Ziyaretçi
Monster t2-rex t72m575u1 kullanıyorum.windows 7 ultimate 64 bit yükledim.bütün driverleri yükledi ancak webcam driverini blamadı.kendim 64 bit driverini indirdimeme rağmen calışmadı.
EN İYİ CEVABI abidins verdi
Bilgisayarımda freequick classius marka kamera kullanıyordum taki win 7 yi kurana kadar.win 7 kurduktan sonra kamerayı kuramadım.cd deki driver win 7 ye uyumlu değil.driverı nette de yok.bilenler lütfen yardım etsin.
Sponsorlu Bağlantılar
UnknowN - avatarı
UnknowN
VIP VIP Üye
18 Temmuz 2009       Mesaj #2
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
uyumluluk sorunu olabailir Bilmem
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar orite rn 480 kameram var yüklü gözükoyo ama birisiyle konusmak için cam açtıgımda bni göstermiyo deli oldum neden acaba?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Aralık 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beta versionda sorunun çözümü yok
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SORUN ŞU Kİ KAMERADA KENDİMİ TERS GÖRÜYORUM VİSTADAN WİNDOWS 7 YE GEÇTİK BÖYLE OLDU
NAPÇAM NASIL DÜZELTÇEM SÖYLERMİSİNİZ
gta3 - avatarı
gta3
Ziyaretçi
18 Mayıs 2010       Mesaj #6
gta3 - avatarı
Ziyaretçi
selamün aleyküm arkadaslar öncelikle herkese hayırlı günler dilerim benim bir sorunum var ve sizden yardım almak icin bu konuyu acmıs bulunmaktayım ben pc me windows 7 yüklemistim 3 gün öncesine kadar sonra netten windows messsenger live indirdim kurdum kameramıda yükledim yalnız söyle bir sorunum ar mesela ben bir kişiyle kameralı görüsmek icin sadece benim kamerama tıkladıgımda görüntülü arama başlıyor hem ses acılıyor hem karsı tarafın kamerası acılıyor ben sadece benim kameramı acmak istedigimde kendi kamera simgeme tıklıyorum ama hem karsı tarafın kamerası acılıyor hemde ses acılıyor bir türlü cözemedim iş yerimdeki bilgisayarda denedigimde kendi kamerama tıkaldıgımda iki secenek cıkıyor biri web kameramı göster digeri ise görüntülü arama başlat diye secenek cıkıyor ama ben kamerama tıkladıgımda bu secenekler cıkmıyor ve direk görüntülü arama başlıyor bana yardımcı olursanız sevinirim ALLAH RIZASI İCİN Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Haziran 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaslar ben bılgısayarıma yenı format attım windows x7 i kurdurdum ama kamera cdsini okumadı markası microsoft uyumluluk sorunları nedenıyle engelledı UYARısı cıkıyor yardım edersenız sewınırım
DiSs-eR - avatarı
DiSs-eR
Ziyaretçi
24 Haziran 2010       Mesaj #8
DiSs-eR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
gta3 adlı kullanıcıdan alıntı

selamün aleyküm arkadaslar öncelikle herkese hayırlı günler dilerim benim bir sorunum var ve sizden yardım almak icin bu konuyu acmıs bulunmaktayım ben pc me windows 7 yüklemistim 3 gün öncesine kadar sonra netten windows messsenger live indirdim kurdum kameramıda yükledim yalnız söyle bir sorunum ar mesela ben bir kişiyle kameralı görüsmek icin sadece benim kamerama tıkladıgımda görüntülü arama başlıyor hem ses acılıyor hem karsı tarafın kamerası acılıyor ben sadece benim kameramı acmak istedigimde kendi kamera simgeme tıklıyorum ama hem karsı tarafın kamerası acılıyor hemde ses acılıyor bir türlü cözemedim iş yerimdeki bilgisayarda denedigimde kendi kamerama tıkaldıgımda iki secenek cıkıyor biri web kameramı göster digeri ise görüntülü arama başlat diye secenek cıkıyor ama ben kamerama tıkladıgımda bu secenekler cıkmıyor ve direk görüntülü arama başlıyor bana yardımcı olursanız sevinirim ALLAH RIZASI İCİN Msn Sad

Tekil Mesaj. <<Mesaj İçeriğinde ki Linkleri İnceleyiniz.

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaslar ben bılgısayarıma yenı format attım windows x7 i kurdurdum ama kamera cdsini okumadı markası microsoft uyumluluk sorunları nedenıyle engelledı UYARısı cıkıyor yardım edersenız sewınırım

Marka Model Belirtip Buradan Yardım İsteyiniz. Yada Kendi Sitesinden Driver'ini Gerekli Uyumlu Driverinini Download edebilirsiniz yada google'den arayabilirsiniz. Win7 Uyumlu Olarak. Kolay Gelsin.
Sema Ben - avatarı
Sema Ben
Ziyaretçi
26 Haziran 2010       Mesaj #9
Sema Ben - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
DiSs-eR adlı kullanıcıdan alıntı

Tekil Mesaj. <<Mesaj İçeriğinde ki Linkleri İnceleyiniz.

Marka Model Belirtip Buradan Yardım İsteyiniz. Yada Kendi Sitesinden Driver'ini Gerekli Uyumlu Driverinini Download edebilirsiniz yada google'den arayabilirsiniz. Win7 Uyumlu Olarak. Kolay Gelsin.

Bu problem bendede vardı yapman gereken [Önceki windows sürümleri için yapılan programları çalıştır] çalıştırın, oradan listelenmemiş'i seçin ondan sonrada cd'nizi seçin, öyle cd'nizi tanıması gerekir.
abidins - avatarı
abidins
Ziyaretçi
29 Ekim 2010       Mesaj #10
abidins - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Bilgisayarımda freequick classius marka kamera kullanıyordum taki win 7 yi kurana kadar.win 7 kurduktan sonra kamerayı kuramadım.cd deki driver win 7 ye uyumlu değil.driverı nette de yok.bilenler lütfen yardım etsin.