Arama

Stephenie Meyer'in Geceyarısı Güneşi adlı kitabı Türkiye'de ne zaman çıkacak? - Sayfa 11

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Temmuz 2015 Gösterim: 105.974 Cevap: 144
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2011       Mesaj #101
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
cnm 2011 deyiz o. Bence 2011 in aralı ayında çıkar ya da eylülde felann
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mayıs 2011       Mesaj #102
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Stephen meyer geceyarısı güneşini yazıyor mu yoksa yayınlandı mı yoksa yurdışında yayınlandı ama daha türkiyeye mi gelmedi buna bir açıklık getirmenizi istiyorum. Ayrıca alacakaranlık serisinde bree tannerin kısa ikinci hayatı adında bir kitap daha var bu kitap tutulmanın yan kitabı yaklaşık 200 sayfa okumanızı öneririm. Birde geceyarısı güneşinde sadece alacakaranlık mı edwartın ağzından anlatılıyor yoksa yeni ay tutulma ve şafak vakti de anlatılıyor mu..?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mayıs 2011       Mesaj #103
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sanmiyorum sadece Alacakarnlik. ama geceyarisindan sonra Yukselen gunes diye bi tane daha cikacakmis okudugum habrlre gore konusu sacma hemde cokkkkk sacma bence yukselen gunes yeniayinEDWARD versyonu olabilir boylece konusu cokkkkkkk guzel olllluuuuurrrrrrrrrMsn Happy)))
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mayıs 2011       Mesaj #104
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Evet oyle bi sylr vr ama kesin degil yalanlamiyolarda ama ortaya cikan habrlre gore konusu cokkkkkk sacma yeniayin EDWARD versyonu yazlsa dahaaaaaa guzellllllll olur yaaaaaaaMsn HappyMsn HappyMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mayıs 2011       Mesaj #105
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sey ben bugun kitapcima gittim geceyarisi gumesinin cik cikmadigini sordum . adamda oyle bi seyler soyluyolar ama bize daha gelmedi yakinda gelir dediiiii yaniiii biiiiiiraaaaazzzzzzzz hizli olsalar guzel olur catliyommmmm bennnn burda aaaaaa . cok yavaslar sabirsizlikla bekliyiom
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mayıs 2011       Mesaj #106
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2011 kasım ayında filmi çıkacak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Haziran 2011       Mesaj #107
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
safak vakti kasimda cikacak offfff . daha cok varrrMsn Sad Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Temmuz 2011       Mesaj #108
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ohoo hepiniz 2009'da yazmışınız,çıkmadı daha ve onların filmi olacağını sanmıyorum.ben de 12 kitaptan oluşacağını duydum ve türkiyede çıkacağından emin değilim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2011       Mesaj #109
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
umarım 5, 6 , 7 ,8 .................. serileri devam eder ve hiç bitmez inşallah
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2011       Mesaj #110
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
internete geceyarısı güneşi oku yazınce çıkıyo ben okudum harikaaa bişey.......