Arama

Stephenie Meyer'in Geceyarısı Güneşi adlı kitabı Türkiye'de ne zaman çıkacak? - Sayfa 8

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Temmuz 2015 Gösterim: 106.098 Cevap: 144
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2010       Mesaj #71
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha arkadaşlar midnight sun çıktı mı çıkmadı mı biri kesin bişi sölesin kafayı yiycem
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Şubat 2010       Mesaj #72
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya 5. kitap ne zaman çıkıyo doğru düzgün bileniniz yokmu cewap wersin lütfen.... çok bekledik çıksın artık lütfennnnn......
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2010       Mesaj #73
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
geceyarısı güneşi daha çıkmadı.o bnm arkadaşm 2 ay önce aldı diende bnce bzi kandırmaya çalışıo.bn inanmıorm.bi de geceyarısı güneşi alacakaranlığın edward dilinden olanı.bnce güzel olmamş.yeni olaylar anlatsaydı yazar daha iyi olurdu.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Şubat 2010       Mesaj #74
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kitapçılara sordum hiçbirinde yok yani daha çıkmamış bunun çıkmamasının sebebide stephenie'nin yarıya kadar tamamladığı gece yarısı günesinin çalınmış olması yeniden yazmaya başladığı için kitap 2010 yaz aylarının sonlarına kadar türkiye ye anca gelir... ''CEVAPPPPP...''
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2010       Mesaj #75
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba ben int.te okduğuma göre Stephenie Meyer kitabın yarısına kadar yazmış o da çaLınmış bunun üzerine bir süre yazmamaya karar vermiş ama şu an türkçeye çevriLior Haziran da çıkacak die duydum ama kesin mi biLemem bence aLacakaranLıkta takıLı kaLmayın evt süper bir kitap ama böLe kitapLar var meseLa 1)Vampir Akademisi 2) Buz Öpücük bunun da devamı var SÜPER sonra 1)İşaret 2)İhanet 3)SeçiLmiş 4)Vahşi 5)Av 6)Baştan ÇıkarıLmış 7)Yanmış ama daha çıkmadı ben hepsini okudum Süper diebiLirim Şimdi de KuLüp öLüsü die bir seri var onu sipariş ettim yarın geLcek : ) Bence bunLarı okuyun derim gerçekten çok sürükLeyici hoşunuza gideceğine eminim ; )
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mart 2010       Mesaj #76
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2010 da geliyor kesin bir yerden duydum 26.09.10 en geç bu tarihte gelio 6 yılda falan deil
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2010       Mesaj #77
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hazıranın 5 ınde kıtap tum sevenlerın elınde olucakmıs suanda hazrlanıorms=) stephane meyer ın agzından=)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Nisan 2010       Mesaj #78
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evt çünkü 12 kitap diye anlaşma yapılmış 12 kitap çıkacakmış 4 bella swan diğer dördü edward cullen diğer dördü belli değilmiş ve 6. kitapta cullen ailesinden birisi ölecekmiş 5. kitap hazirana doğru çıkacakmış 2010
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2010       Mesaj #79
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet bende öyle bişey duydum altıncısı çıkacak diye
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Nisan 2010       Mesaj #80
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
işallah çabuk çıkr çünkü girmediğim site kalmadı artık siteleri çökertmeye kadar gittim hatta internetteki ilk 12 bölümü okudum süper bence inşallah gerçeğini okumak nasip olur