Arama

Bel fıtığı tedavisi gördüm, ancak iyileşme yok, ne yapabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Mayıs 2010 Gösterim: 4.809 Cevap: 6
gulercetinkaya - avatarı
gulercetinkaya
Ziyaretçi
20 Temmuz 2009       Mesaj #1
gulercetinkaya - avatarı
Ziyaretçi
şimdiden teşekkürler cevabınız için.bel fıtıgı teşhisi konuldu emar çekildi nöroloji ve beyin cerrahı doktoru gördü emar sonuçlarını amaliyat dediler .2 yıl önce yine olmuştu 1 aylık istirahat sonunda ilaçlarla iyileşmişti fakat şimdi ilaç kullanmama ragmen 1 ay oldu geçmedi .bugün kontrolüm var ve amaliyat olmaktan korkuyorum .sol bacagım uyuşuk ve agrılarım çok .günde 3 ögün 2 kasgevşetici ce 2 normal agrıkesici içip zeytinyagıyla masaj yapıyorum fakat hiç bir faydası yok .ne yapmam gerkir .teşekkürler
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
slm ben mehmet yılmaz malatyadan bende uzun zamandır bel fıtıgıvar 1deva 3yıl öne ameliyat oldum geçti ama buson üçayda agrılarım yeniden başladı neyapmam lazım belimin agrısı sol bacagıma vuruyor yenıniden belfıtıgı olmusum neyapmam gerekir teşekkürler ederim
Sponsorlu Bağlantılar
UnknowN - avatarı
UnknowN
VIP VIP Üye
20 Temmuz 2009       Mesaj #2
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
Doktorunuza gorunmenızı tavsıye edıyorum ...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Temmuz 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
gulercetinkaya adlı kullanıcıdan alıntı

şimdiden teşekkürler cevabınız için.bel fıtıgı teşhisi konuldu emar çekildi nöroloji ve beyin cerrahı doktoru gördü emar sonuçlarını amaliyat dediler .2 yıl önce yine olmuştu 1 aylık istirahat sonunda ilaçlarla iyileşmişti fakat şimdi ilaç kullanmama ragmen 1 ay oldu geçmedi .bugün kontrolüm var ve amaliyat olmaktan korkuyorum .sol bacagım uyuşuk ve agrılarım çok .günde 3 ögün 2 kasgevşetici ce 2 normal agrıkesici içip zeytinyagıyla masaj yapıyorum fakat hiç bir faydası yok .ne yapmam gerkir .teşekkürler

dr görünmeli ve ameliyattan korkmamalısınız.. zira bel fıtığı ameliyatları şimdi ileri teknoloji ile yapılmakta ve iyi sonuçlar alınmaktadır.. etrafınıdaki kulanktan dolma bilgilerle kendiniizi sağlığınızdan etmeyiniz ve en kısa zamanda doktorunuzun önereceği tedaviyi uygulayınız...şimdiden acil şifalar dilerim geçmiş olsun..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
slm ben mehmet yılmaz malatyadan bende uzun zamandır bel fıtıgıvar 1deva 3yıl öne ameliyat oldum geçti ama buson üçayda agrılarım yeniden başladı neyapmam lazım belimin agrısı sol bacagıma vuruyor yenıniden belfıtıgı olmusum neyapmam gerekir teşekkürler ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

bel fitigina iyi gelen ilaclar

bel fıtığına iyi gelen ilaçlar nelerdir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ocak 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba..ben 22 yaşında l4-l5 de meydana gelen sinir sıkısmasından dolayı amelıyat oldum..felç olmaktan saatlerle kurtuldum ..suan 29 yasındayım bazen ufak tefek agrılarım olsada cok ıyıyım..sinir sıkısmasının olma nedenınıde dr um doguştan omurlarımın normalden çok acık olmasından kaynaklı oldugunu ve tekrar aynı seylerı yasama ihtimalımınde yuksek oldugunu soyledı..şimdi evlıyım ve bebek yapmayı dusunuyoruz..hamıle kalmamda bı sakınca varmı??nelere dikkatetmelıyım ?
rumus - avatarı
rumus
Ziyaretçi
22 Mayıs 2010       Mesaj #7
rumus - avatarı
Ziyaretçi
ben 1.50 yıl önce ameliyat geçirdim fıtığım yine tekrarladı ameliyat olmak istemiyorum ne önerebilirsiniz acele cevabını bekliyorum teşekkürler.