Arama

6280 telefonumun ekran görüntüsü yok ne yapmalıyım?

Güncelleme: 24 Temmuz 2009 Gösterim: 3.819 Cevap: 2
qlper - avatarı
qlper
Ziyaretçi
24 Temmuz 2009       Mesaj #1
qlper - avatarı
Ziyaretçi
Meraba bnm Nokia 6280 telefonum var. Ekran tamaiyle simsiyah görüntü yok. Bundan bi kaç hafta önce arada bir ekran geliyodu(kaydırağı açık bırakınca). Şimdi sitelerden araştırdım. Bazıları donanımla alakalı bi sorun olduğunu düşünüyor. Bu sorunu yaşayanların neredeyse hepsi telefoncuların yaptıklarının sonucunda bir şey değişmediğini söylüyor. Bende açıkcası telefoncuya gitmek istemiyorum. Bi sitede okudum telefonun yazılımını yükseltin dediler bunu nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum. Sorunumu nasıl çözerim?
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
24 Temmuz 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
qlper adlı kullanıcıdan alıntı

Meraba bnm Nokia 6280 telefonum var. Ekran tamaiyle simsiyah görüntü yok. Bundan bi kaç hafta önce arada bir ekran geliyodu(kaydırağı açık bırakınca). Şimdi sitelerden araştırdım. Bazıları donanımla alakalı bi sorun olduğunu düşünüyor. Bu sorunu yaşayanların neredeyse hepsi telefoncuların yaptıklarının sonucunda bir şey değişmediğini söylüyor. Bende açıkcası telefoncuya gitmek istemiyorum. Bi sitede okudum telefonun yazılımını yükseltin dediler bunu nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum. Sorunumu nasıl çözerim?

6280 ekran görüntüsü yok ise yapılacak bir kaç işlem var.
1-ekran
Sponsorlu Bağlantılar
2-soket
3-film
4-ekran entegresi
eğer sonuç alınmassa mutlaka bileniniz vardır fakat bulduğum bir arızayı paylaşmak istedim resime eklediğim parçayı değiştirin sonuç %100 hepinize kolay gelsin.
screenhunter01jun301119fn4

kaynak
qlper - avatarı
qlper
Ziyaretçi
24 Temmuz 2009       Mesaj #3
qlper - avatarı
Ziyaretçi
bunları okumuştum ama yapamam zaten
dediğim gibi telefoncuya gitmek istemiyorum
kendim yazılım yüklemeyi nasıl yapabilirim
eğer yapamazsm en son çare telcuya vermek isityorum