Arama

Haksız yere bir siteden yasaklandım, nereye şikayet edebilirim? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Ekim 2019 Gösterim: 43.573 Cevap: 194
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Haziran 2010       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
137 ci salonda aniden 68 _ BARAN_68 TARAFINDAN HİÇ ANLAMADIĞIM VE KENDİSİNİ TANIMADIĞIM HALDE 288 SAAT YASAK VERİLDİ BU GÖREVLİ SANIRIM OP OLMALI NEDEN BUNU YAPYI ANLAMIŞ DEĞİLİM HAKKIMDAKİ BU BANA YAPILAN HAKARETİ GEREKİRSE CANLI YAYINDA MEYDANA GETİRİRİM VE O KİŞİYİDE BULUR GEREKEN NEYSE HUKUKİ CEZAYA TABİ EDERİM LTFEN BİR AN ÖNCE BANLAMA İŞİNİ KALDIRIN GEREKLİ İŞLEMİN BİR AN EVVEL UYGULANMASI İÇİN GÖREVLİ KİŞİLERDEN RİCA EDER VE SAYGILARIMI SUNAR

Sponsorlu Bağlantılar
IM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2010       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SLM BEN BİLGİSAYARIMI KAFEDE KOLANAN BİRİ TARAFINDA BANLANMIŞ KENDİ CEZASINI ÇEKSİN BEN CEZALI DURUMA DÜŞİYORUM BİLGİSAYARIMI KOLANAMIYORUM AEQ NİKLİ BİRİ TARAFINDA BANLANMIŞ GEREKLİ İNCELENMENİN YAPILMASINI RİCA VE AR EDERİM
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ağustos 2010       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben belgesel hiç anlmadim neden banldığmi banyardimci olonoz eyer soçom varsa razyim t.ş
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
17 Ağustos 2010       Mesaj #64
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

slm ben belgesel hiç anlmadim neden banldığmi banyardimci olonoz eyer soçom varsa razyim t.ş

Hangi sitede yasaklandıysanız oranın adminine mesaj yollayınız sebebini anca ordan öğrenebilirsiniz ayrıca durduk yere kimse kimseyi yasaklamaz.
FaLcata_06 - avatarı
FaLcata_06
Ziyaretçi
19 Ağustos 2010       Mesaj #65
FaLcata_06 - avatarı
Ziyaretçi
Sistem: K.E.W.E.L.L tarafından atıldınız ve 12 saat yasaklandınız. Sebep:>> Üyelere rahatsızlık verme<< Size haksızlık yapıldığını düşünüyorsanız konuşma kaydını k düğmesi ile alıp yardım salonundaki yöneticilerimize başvurunuz. Haklı bulunursanız yönetici hakkında işlem yapılacaktır.
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
19 Ağustos 2010       Mesaj #66
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
FaLcata_06 adlı kullanıcıdan alıntı

Sistem: K.E.W.E.L.L tarafından atıldınız ve 12 saat yasaklandınız. Sebep:>> Üyelere rahatsızlık verme<< Size haksızlık yapıldığını düşünüyorsanız konuşma kaydını k düğmesi ile alıp yardım salonundaki yöneticilerimize başvurunuz. Haklı bulunursanız yönetici hakkında işlem yapılacaktır.

Hangi sitede yasaklandıysanız o sitenin yönetimine mesaj yollayınız, nedenini sadece oradan öğrenebilirsiniz, ayrıca durup dururken kimse kimseyi yasaklamaz.
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
27 Ağustos 2010       Mesaj #67
misafir - avatarı
Ziyaretçi
şikayet anamuryum-33 salon 202 adminlerinden By Asil tarafından banlandım haksızlıga ugradıgımı düşünerek şikayet etmek zorun da kaldım oyun da ki Ebru nikli oyun cu bana .kastet bilmiyorsanın gidin 101 oynayın böyle kastet oynan maz .körmüsünüz diye hakarette bulun du bende ken disine sizi terbiyeye davet ediyorum diye yazdım ama bu daha. daha sonra aynı hakareti devam ettirin ce bende ken dine geri zekalı konuşup durma ve oyunu na bakmasını söledim .daha sonra bana hiç bir şey sormadan .haklı ve haksız olmama baklımaksızın 24 saat yasaklan dım gerekli işlemi yapmanızı rica ediyorum saygılar....
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
27 Ağustos 2010       Mesaj #68
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
misafir adlı kullanıcıdan alıntı

şikayet anamuryum-33 salon 202 adminlerinden By Asil tarafından banlandım haksızlıga ugradıgımı düşünerek şikayet etmek zorun da kaldım oyun da ki Ebru nikli oyun cu bana .kastet bilmiyorsanın gidin 101 oynayın böyle kastet oynan maz .körmüsünüz diye hakarette bulun du bende ken disine sizi terbiyeye davet ediyorum diye yazdım ama bu daha. daha sonra aynı hakareti devam ettirin ce bende ken dine geri zekalı konuşup durma ve oyunu na bakmasını söledim .daha sonra bana hiç bir şey sormadan .haklı ve haksız olmama baklımaksızın 24 saat yasaklan dım gerekli işlemi yapmanızı rica ediyorum saygılar....

Hangi sitede yasaklandıysanız o sitenin yönetimine mesaj yollayınız, nedenini sadece oradan öğrenebilirsiniz, ayrıca durup dururken kimse kimseyi yasaklamaz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2010       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayın hakkarim ben kaspar adlı üyenizim ben haksız yere banlandım lütfen yardımcı olurmusunuz
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
31 Ağustos 2010       Mesaj #70
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

sayın hakkarim ben kaspar adlı üyenizim ben haksız yere banlandım lütfen yardımcı olurmusunuz