Arama

Haksız yere bir siteden yasaklandım, nereye şikayet edebilirim? - Sayfa 17

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Ekim 2019 Gösterim: 43.535 Cevap: 194
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Haziran 2012       Mesaj #161
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm
ben hem gold
Sponsorlu Bağlantılar
hem avatar uyeym
nıkım ALAYINA_66_34 BEN HAKSZ YERE BU KADAR BNLANDM BEN AYLIK PARA VRYM AYIP DEİLMI NNEYMIŞ OYUNDAN BRI CKIYI GELN YOK BENDE CKTM CUNKU AKSM IŞE GTCEM MJBURM BENIM PARAMI ALN STEDN YASAAKLAYN YAZ YAGMURU TARAFNDN BANDM
48 SAAT KÜFUR ETSEEM BU KADR YAPMZLAR BLE GDERSE STEYI SYAYET ETMEYI DUSNUYM NKIMIN HEMN ACILMASNI IŞTYM İŞM DJ LIK OPUN SKAYET EDYM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Haziran 2012       Mesaj #162
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm
ben haksız yere bnlndm
Sponsorlu Bağlantılar
nıkım ALAYINA_66_34 BANLAYN NIK YAZ YAGMURU ACIL CIKMAM GREKIYODU OYUNDAN OYUNCUNU BRI KACTI RCA ETTM ANLATTM ANLAMDILAR OYUNA GELEN OLMADI BENDE CIKTM TAM CEZA VERILIR AMA 1O SAT 24 DE DEİL 48 BEN AYLIK PARA VERYM GECEKTEN YAZIK YA VALLAHI KÜFR ETSM BU KDAR ALMAM BU PES YANI PES ACILMASNI İSTYORM SAYGLAR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Haziran 2012       Mesaj #163
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm haksız yere banlandım _ben!ms!n_35. adlı op banladı nedeni ben masa dağıtmışım yalan bu masada bu opun kız arkadaşı vardı opa söyledi opta beni banladı böyle yöneticilik olmaz iyi benimde manitam olsun bende op olayım önüne geleni banlayayım olacak şeymi bu öteki yönetiçiler buna nasıl izin veriyorlar lütfen adalet yerini bulsun nikim tufat1973 Nick Banlayan Yönetici Ban Tarihi Ban Süresi Ban Sebebi İşlem Salon
tufat1973 _ben!ms!n_35 06.06.2012 23:47:41 72 Masa dağıtma Ban koyma 489
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Haziran 2012       Mesaj #164
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
saLon 64 [@sk] aDmını masaYa qeLip sucsuz Yere 1 arKadasımızı masaDan aTTı. onaY aLmadan aTTı .sonRa bizi umursamadan ileri qeri bir iki laf edip cıkıp qidiyo biz buna halk aasın da ayrımcılık diyoruz.admının 98 saaT banına isteqi duyuyorum .sizden yardımlarınızı bekliyom.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Haziran 2012       Mesaj #165
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm yaklaşık 5 seneden beri üyenizim,bu süre zarfında (bilgilerimede bakılacak olursa) hiç ban yemediğim gibi seviyesiz konuşmalarımda olmamıştır tam aksine hep masada yapıcı roll oynamışımdır, bugun salon 60 ta ihalelli batak turnuvasında oyuna girdim masada salon yönetici olduğunu öğrendiğim fulsen bayan opuda vardı,oyun başlar başlamaz oyunu kurallarına göre oynayalım arkadaşlar deyip oyunu başlattı,son elde bi üst turu garanti etmişken oyunlan hiç alakası olmayan oyuncu arkadaş mudahale edip fulsenlen ortak olup ihaleyi aldı ve beni batırdı sonucunda fulsen opun bi üst tura çıkmasını sağladı kendisine sorduğumda git işine sanamı soracam ihaleyi alıp almamayı bende iddan yokken neden yaptın sorunca kaba konuşmaya başladı bende sadece terbiyesizliğin anlamı yok seviyeli konuş deyip çıktım sonra oyundayken fulsen opuna beni attırmamı söyledi ve ortaklaşa attıllar 6 saat ban yemiş olarak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Haziran 2012       Mesaj #166
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
op arkadaşalr benm banımı kaldırıın lutfen alah rızası ıcın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Haziran 2012       Mesaj #167
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
op arkadaşalr benm banımı kaldırıın lutfen alah rızası ıcın<nık budel benm başka nıkım<<<isyanatesi.<<<<bnlanmış <bırzahmet kaldırın bugun sabahcyım<<
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Haziran 2012       Mesaj #168
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sistem: Bu bilgisayarda 16 tane ban olduğundan sistemde konuşamazsınız. Banlı nickleri PC'den çıkarınız ya da yeni bir PC kullanınız.
BEN BAN YEMEDEN BU NERDEN CIKTI YARIM SAAT ÖNCE 6 BANIM VARDI SIMDI 16 BAN OLDU BU NERDEN GELIYOR BU BANLAR
SIZIN SISTEMINIZ BOYLEMIDIR
BAN YEMEDEN HIOC BIR SEY DEMEDEN BANLAMAKMIDIR BU NASIL OLUYOR KIM BUNU BANA ACIKLAYACAK
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Temmuz 2012       Mesaj #169
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nikim çalınmıştı salonuma geçip oplarımı banlatmıştı mustafa kordi tarafından nikim banlanıyo ama bu 4 gündür yardım salonda ilgilenen yok devetlerden tut yetkililere kadar hata güneş tarafından derdimi anlatmadan sistemden uyarı olarak atılıyom yüneticiler yüzünden salonuda bıraktım 8 aylık salonumu bıraktım artık sanırım bu gidişle hakarimide terk edecem başka siteye geçecem
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Temmuz 2012       Mesaj #170
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SISTEMDE BAGLANTIM KESILDI SITEM SORUNLU BAGLANTI GELIP GIDIYORDU OYUNDAYDIM BAGLANTIM KESILDI YANLIS MASAYA GIRDIM BAGLANTI KOPTU CIKAMADIM CIKISA BASTIM OYUNDANDA CIKTIM 2 SAAT YASAKLANDIM 22 PUANIM GITTI YARIM OYUN 1 =) YARDIM SALONUNA GITTIMI BANA DEDIKLERI SU SISTEM SORUNLU KONUYU ANLATTIM YARDIMCI OLABILECEGIMIZ BASKA BISEY YOKSA MASAYI KAPATALIM COK YARDIMCI OLMUS SANKI BIDE MASA YI KAPATALIM DIYOR BIDE GEC VAKITLERDE SITE KORDINATORU NEDEN YOK YONETIUCILER HIC BI HAKKA SAHIP DEGILLER SIKAYETIMIZ YA KAYDE ALINMIYOR YADA TINILAMIYORSUNUZ