Arama

MSN webcam açılmıyor, nedeni nedir? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Temmuz 2012 Gösterim: 106.589 Cevap: 94
aleyna0204 - avatarı
aleyna0204
Ziyaretçi
13 Mayıs 2010       Mesaj #41
aleyna0204 - avatarı
Ziyaretçi
aslında karşıdaki beni göremiyorlar bende onları göremiom lütfen bana yardım edermisiniz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mayıs 2010       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaslas yav bende de herkese acabılıyorum cam ama bı kısıye acılmıyor neden acaba yardımcı olursanız mutlu olurum....
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mayıs 2010       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben web cam a tıklıyorum görüntülü konuşma geliyor lftn bi yardm edin yafMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mayıs 2010       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
LaDy adlı kullanıcıdan alıntı

Bilgisayarı yeniden başlatın ve tekrar deneyin. MSN'de web kamerası daveti yollamadan önce bilgisayar'da web kameranızı açmayın. (Ayarlamak için de olsa)

arkdslar wab cam a tıkılıorm qorntulu konusma baslıyo ltfn bi yardm edn yafMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mayıs 2010       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
veb kameram sadece acılmıyo görüntülü arama yapıo direk bunu nasıl düzeltebiliriz yardımcı olur musunuz....
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
25 Mayıs 2010       Mesaj #46
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkdslar wab cam a tıkılıorm qorntulu konusma baslıyo ltfn bi yardm edn yafMsn Sad

Alıntı

veb kameram sadece acılmıyo görüntülü arama yapıo direk bunu nasıl düzeltebiliriz yardımcı olur musunuz....

Sorunu Çözmek İçin Bir Önceki Versiyonu Yükleyiniz

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8089.726) >> Windows Live Messenger 2009 (14.0.8089.726)

Windows Live Messenger 14.0.8117.416 Sürümü Yüklemeyin Sorun Ortadan Kalkmayacaktır.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mayıs 2010       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar msn de sadece kendı kameramı acamıyorum kameranın uzerıne tıkladıgımda kameramı goster yazısı falan cıkmıyopr dırek goruntulu arama baslatıyor yardımcı oluyrsanız sevınırım
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
26 Mayıs 2010       Mesaj #48
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

arkadaslar msn de sadece kendı kameramı acamıyorum kameranın uzerıne tıkladıgımda kameramı goster yazısı falan cıkmıyopr dırek goruntulu arama baslatıyor yardımcı oluyrsanız sevınırım

Sorunu Çözmek İçin Bir Önceki Versiyonu Yükleyiniz

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8089.726) >> Windows Live Messenger 2009 (14.0.8089.726)

Windows Live Messenger 14.0.8117.416 Sürümü Yüklemeyin Sorun Ortadan Kalkmayacaktır.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Haziran 2010       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya abi benım sorunum biraz daha farklı.kameram calısıyor fakat,kamerası olanda kameram gözüküyor.olmayanda kameram gözükmüyor.dolayısıyla olanda davaet gonderiyorum her ıkısını birden acıo.teklı acmıo.olmayanda zaten davet bile edemiyorum.herbişeyi denedim olmadı.tek sorun mende ayarlarda aynı kamera iki tane gözüküyor.her ıkısını sectiysemde aynı. gayri bana bi çare arkadaşlar.adres veriyim gelin.formatlar atıldı,karalar bağlandı,bilgisayarcılara gidildi.yok bi care hala...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Haziran 2010       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya hacılarMsn Grin ben hiçbişe anlamıom bu işten..cam açılmıo ..camın ışığı bi yanıyo bi sönüyo..napcam bunuu halletmek için..çıldırcam yaa..