Arama

Vekil öğretmenlik ve ücretli öğretmenlik nedir? İşletme mezunları başvurabilir mi? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 28 Mart 2017 Gösterim: 87.389 Cevap: 28
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Temmuz 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben balarmı ıkesir pazarlama 2 myo mezunuyum bu yıl isletme 4 yıl lık bititecek vekil öğretmenlik yapma sansım varmı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir24 - avatarı
Misafir24
Ziyaretçi
2 Eylül 2010       Mesaj #12
Misafir24 - avatarı
Ziyaretçi
ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİĞİ YAPARKEN BIRAKMA KOŞULLARI NELERDİR
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrhb ben de sizin gibi işletme mezunuyum.ilk yılınızın nasıl geçtiğini ne kadar maaş aldığınızı biraz anlatırmısınız?
_Yağmur_ - avatarı
_Yağmur_
VIP VIP Üye
5 Eylül 2010       Mesaj #14
_Yağmur_ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir24 adlı kullanıcıdan alıntı

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİĞİ YAPARKEN BIRAKMA KOŞULLARI NELERDİR

Görev yaptığınız okula görevden ayrılış dilekçesi verip sözleşmeyi iptal ederek görevden ayrılabilirsiniz.
"İnşallah"derse Yakaran..."İnşa" eder YARADAN.
_Yağmur_ - avatarı
_Yağmur_
VIP VIP Üye
5 Eylül 2010       Mesaj #15
_Yağmur_ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

mrhb ben de sizin gibi işletme mezunuyum.ilk yılınızın nasıl geçtiğini ne kadar maaş aldığınızı biraz anlatırmısınız?

Aylık girdiğiniz ders sayısı ile aylık memur maaş kat sayısının %140'ı çarpılarak Brüt ücret hesaplanır. Brüt ücretten sosyal güvenlik primi kesintileri düşülerek ele geçen net tutar hesaplanır.Ele geçen tutar girdiğiniz ders saatine bağlı olduğu için alınan maaşta değişiklik göstermektedir.
"İnşallah"derse Yakaran..."İnşa" eder YARADAN.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ekim 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam ben iktisat mezunuyum ama seneye vekil ögretmenlik yapa bilirmiyim ne yapmama gerekiyor açıklık getirirseniz sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
önlisan mezunları vekil öğretmen olabiliyo mu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu yıl büro yönetimi ve yönetici asistanlığı bölümünden mezun olcam mezun olduktan sonra vekil öğretmenlik yapma ihtimalim var mı lütfen bilgisi olan bilgi verebilir mi rica ediyorum ???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Eylül 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba,

ben ön lisans mezunuyum. vekil öğretmenlik yada ücretli öğretmenlik yapamıyorum sanırım.
peki usta öğretici olabilme olanağım nedir?

bir de halk eğitim kurslarını bitirdiğimizde bize verilen sertifika usta öğreticilik yapmamıza yeterli değil midir?

iyi günler.
nicely - avatarı
nicely
VIP VIP Üye
1 Ekim 2011       Mesaj #20
nicely - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba,

ben ön lisans mezunuyum. vekil öğretmenlik yada ücretli öğretmenlik yapamıyorum sanırım.
peki usta öğretici olabilme olanağım nedir?

bir de halk eğitim kurslarını bitirdiğimizde bize verilen sertifika usta öğreticilik yapmamıza yeterli değil midir?

iyi günler.

sizin sadece halk eğitim merkezinden almış olduğunuz belge yeterli değil bildiğim kadarı ile size yakın çıraklık eğitim merkezine müracatta bulunup ustalık ve usta öğretiçilik için belge almak istediğinizi belirtirseniz size yardımcı olurlar belli bir süre kurs görüp sınav ile bu belgeye hak kazanıyorsunuz

Ayrıca vekil öğretmenlik için ise boş bulunan bir okul ayarlayıp il milli eğitime başvuruda bulunabilirsiniz belki kabul görür.
Birbirimize tutundukça ;Bıçakların ucu kapanacak.. ~Smiley9TenderMsn Inlove