Arama

Vekil öğretmenlik ve ücretli öğretmenlik nedir? İşletme mezunları başvurabilir mi? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 28 Mart 2017 Gösterim: 87.393 Cevap: 28
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Haziran 2012       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yanılıyorsun istanbulda ücretli , vekil öğretmenlik yapanlar çookk... benim arkadaşım 4 yıllık aöf işletme mezunu,çağrı merkezinde çalışmış biri,öğremleikle alakası yok.tanıdığı vasıtasıyla veil öğretmenlik yapıyor şu anda ist kağıthanede ayrıca formasyon almış da değil.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2012       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
önlisans muhsebe bölümü mezunları da vekil öğretmenliğe başvurabilir mi
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2012       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Dördüncü siniftan ders kaldığı için okulu uzayan eğitim fakültesi öğrencisi ücretli veya vekil öğretmenlik yapabilir mi?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2012       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Son siniftan dersi kaldiği için mezun olamayan bir eğitim fakültesi öğrencisi ücretli veya vekil öğretmenlik yapabilir mi?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2015       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
büro yönetimi ve yönetici asistanlığı bölümünden mezun oldugun için ücretli öğretmenlik yapabilirsin?
Gozde - avatarı
Gozde
Ziyaretçi
19 Temmuz 2015       Mesaj #26
Gozde - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba ben gazı Üniversitesi Meslek öğretmenliği lisans mezunuyum.acikogretimden önlisans ilahiyat 2.sinifim. mezun durumundayım ama arapcalardan kaldım. Yine de din kültürü derslerine girebilir miyim vekil öğretmen olabilir miyim? Ücretli ogretmenlik için şartlardan üniversite mezunu ve formasyon isteniyor bunları karşılıyorum ama ne yapmalıyım. ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2016       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba;
4 senelik işletme mezuniyetim var açıköğretim ilahiyat kaydımı yaptırcağım.
ücetli öğretmenliğe başvuru yaptm acaba şansım nedir.?
aspffice - avatarı
aspffice
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2016       Mesaj #28
aspffice - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Gozde adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba ben gazı Üniversitesi Meslek öğretmenliği lisans mezunuyum.acikogretimden önlisans ilahiyat 2.sinifim. mezun durumundayım ama arapcalardan kaldım. Yine de din kültürü derslerine girebilir miyim vekil öğretmen olabilir miyim? Ücretli ogretmenlik için şartlardan üniversite mezunu ve formasyon isteniyor bunları karşılıyorum ama ne yapmalıyım. ?

Merhaba, tarihlere bakmadım ne zaman cevap verdiğiniz lakin, kaldığınız dersleri vermeniz gerekmektedir, Ücretli Öğretmen olmak için şartlar ne gerektiriyosa yerine getirmeniz gerekmektedir.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 30 Kasım 2018 04:23
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2017       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba ben çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunuyum ücretli öğretmenlik yapabilir mıyım?