Arama

İstikbal Göklerde oyununun hilesi var mı? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Kasım 2013 Gösterim: 30.019 Cevap: 58
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2012       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende 9. seviyeyi bir türlü geçemedim .düşman havalimanını yok etme görevi varya o bomba ardıman uçakları kolay.ne yapabilirim .nasıl geçebilirim 9. seviyeyi.bilen varsa söylesin. lütfeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
ve evet bende yardım dosyasını bulamadım adı geçiyor ama kendisi yok
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2012       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar uçak savarları geçemeyenler için söylüyorum:
yüksekten uçup makineliyle uzaktan tarayın, görüş alanınıza girer girmez ateş etmeye başlayın ben hep öyle geçtim.
Sponsorlu Bağlantılar
hileci - avatarı
hileci
Ziyaretçi
28 Ocak 2012       Mesaj #53
hileci - avatarı
Ziyaretçi
b oyunun hilesi vardır ama pek zor bulunur.Hileside böyle pek çok siteye konmaz bende hile var istediğim bölümü atlayabiliyorum ben bu hileri bulup indiresiye canım çıktı. Size tavsiyem çok fazla aramayın toplamda tek sitede olacak. O da benim sitem olacak siteyi kurma çalışmalarım devam ediyor kurulunca herkese haber vericem bütün oyunlar hileleri vb... Bu arada arkadaşlar bu oyunun hilesi ni ben tasarladım Ben bir bilgisayar mühendisiyim İTÜ bilgisayar mühendisliği bölümü mezunuyum ... sizinle sitemi paylaşacağım ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2012       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bu oynun hilesi vrmi bilmiyorum ama beni görevi bitirmem 6 aydan fzla aldi bende hile arıyorumama hemen 6 ay dene meden hile aramayın çabalayın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Şubat 2012       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben son göreve geldim düşman filosu geliyo 10 15 uçak tam 5 uçak kaldı çarpıyorum o son bölümü geçen varmı sölesin son bölümdeyim ya
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Haziran 2012       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
5. bölumu geçmek için önce uçaksavarları patlatın benden tavsiye c ye basıp ateş edin ateş nereye gidiyosa orası nışandır ben boyle yapıyom Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Temmuz 2012       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

valla bi bölüm varki bombardıman uçakları ayrı yerlerde ikişer konvoy her bombardıman uçağının başına ikişer keskin nişancı oh ne alaa he bombardıman uçakları her yerlerinden inanılmaz hızlı mermih atıyorlar bu yüzden ooo görevi yapamadım

oyunun hilesi yok ,
ancak bombardıman uçaklarını tepeden vurmak işstediğiniz zaman size ateş edemiyor.

önce yerde bulunan uçaksavarları yok edeceksiniz.
onları yok ettiğinizde zaten uçaklar geliyor.

onlarıda temizlediğinizde sadece bombardıman uçakları kalıyor.

arkasından , önünden , sağından yada solundan değil.

yüksekten tam tepesine iniyorcasına dikine iniş yapacaksınız ve ateş edeceksiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ağustos 2013       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

oyunu bitirdim ben kolaydı diemicem vala çok zordu son 2 bölüm çokkk zordu ama bitirdim terfi ettim Msn Grin güneyde ki gemiye uç yazıo sonra bitio bide hizmet madalyası alıon

ee sonra ne oluyor?
Son düzenleyen ahmetseydi; 9 Ağustos 2013 13:10
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Kasım 2013       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
can arttırma hilesi varsa söyleyin arkadaşlar