Arama

Efsane ejderhalar oyun hilesi var mı?

Güncelleme: 8 Haziran 2014 Gösterim: 14.526 Cevap: 26
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Efsane Ejderhalar Mirası adlı oyunun hilesini bilen varsa yazsın Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mayıs 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir hile var altın yükleme hilesi ejderhalar-borc - oyundaki: msn'en,şifren,nickini,kaç altın istediğini adresinden
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Temmuz 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE]ejderhalar mirasi altin hilesinde bana lütfen 100a yolalayım ve yanında dövüş zorbu
kyle - avatarı
kyle
VIP katekolamin
2 Temmuz 2011       Mesaj #4
kyle - avatarı
VIP katekolamin
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Efsane Ejderhalar Mirası adlı oyunun hilesini bilen varsa yazsın Msn Happy

[QUOTE=Misafir;2122193]
Alıntı

ejderhalar mirasi altin hilesinde bana lütfen 100a yolalayım ve yanında dövüş zorbu

Sorunuz hakkında bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız.
My one regret in life is that I am not someone else.
emrebaskol - avatarı
emrebaskol
Ziyaretçi
14 Temmuz 2011       Mesaj #5
emrebaskol - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar 2 gün önce böyle bir site buldum.Çok tedirgindim ama sitede yazdığı gibi yalan değildi.Arkadaşlar şuanda vereceğim site hile değil avantaj...50 kişi bu avantajdan yararlanacak .Sitede sizin çarınızın şifresini istemiyor.Sms atmanızı eşya vermenizi istemiyor arkadaşlar.Bora a.ş nin sundugu ve dwar ekibininde desteklediği bu avantajdan 50 kişi yararlandığında bu site kapanak.Bu nedenden dolayıda tr.gg uzantılı bir site açmışlar.Ne yapacağınız anasayfada yazıyor.

Link=www.boraas.tr.gg
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Temmuz 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar size bir hile söyleyeceğim ben kendim denedim oldu kendi kodum farklı ama size verdiğim kod oyuna özel bir kod şunları yapacaksınız:
telefonunuz vaarmı varsa OYUN TRL 1303012 yazacaksınız ama aralarında mutlaka bir boşluk olması gerek aksi taktirde yakut gelmeyebilir.
Mesajı Avea Veya turkcell den gönderebilirsiniz.her mesaj 1 sms dir.Eğer yanlış yazıp gönderirseniz bu mesaj için ücret alınmayacaktırr.Bu arada mesajı '7979' a gönderiyorsunuz.Gönderdikten sonra bir mesaj geliyor mail astrumdan yakut almak için 3 dakika içinde büyük harfle EVET veya ONAY yazıp '7979' a gönderin diyor.Bu arada yukarıdakı OYUN TRL 1303012 yazarken 'OYUN TRL yi de büyük yazıyorsunuz.dediğim işlemleri yaptıktan sonra teşekürler almış olduğunuz yakut en kısa zamanda oyun hesabınıza yatırılacaktır diyor ve yaklaşık 1 dk sonra oyun hesabına geliyor.Bu arada oyunda 10 tl ye 10 yakut veriyor.Ama benim dediğim hilede 2 tl ye 10 yakut geliyor.BU HİLEYİ MUTLAKA DENEYİN ÇALIŞIYOR
MUTLAKA DENEYİN ÇALIŞIYOR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hile acill gercekk amma !!!!!!! Msn Grin
Misafir - Erkin - avatarı
Misafir - Erkin
Ziyaretçi
26 Ocak 2012       Mesaj #8
Misafir - Erkin - avatarı
Ziyaretçi
Efsane Ejderhalar Mirasında naıl savaş açılıyor ya da kaç levelde lütfen biri söylesin T_T
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler sonu tr.gg olan sitelere kanmayın o site beleş kuruluyor + o hesap bilgileri falan yazıp gönderince adamın e mailine geliyor ve hesabınızı calıyor bunlara kanmayın inanmıyorsanız bana tr.gg yazın www yazılan yere kendi gözlerinizle görün alın buda benim yaptıgım beleş site konumuzla alakası yok ama nwsgaming.tr.gg arkadaşlar lütfen kanmayın bu sitelere zaten bi forumda admin olsam böyle yapanlara direk ban yapıcam ama nerde neyse hadi sizlere k.g.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mart 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
%100 onaylı max 50 pırlanta sitesi buyrun: ejderhaltinyukle - Burdan ykleyuebilirsiniz