Arama

İstikbal Göklerde oyununun hilesi var mı?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Kasım 2013 Gösterim: 30.025 Cevap: 58
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İstikbal Göklerde oyununun bir hilesi var mı.? Bilen paylaşsın lütfen . Bi bölüm var geçemedim gitti Msn Confused Yardımınız için şimdiden teşekkürler..
EN İYİ CEVABI Misafirdgfddf verdi
bitirmeye uğreşmayın yardım bölümünden bölümlere aça tıklaryın
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ocak 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet bende bie filo ve bomba ardıman uçaklarını yok et bölümünü geçemedimm geçsemm bitirecem ama gecemiorumm lütfenn hilei varsa söleyim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
valla bi bölüm varki bombardıman uçakları ayrı yerlerde ikişer konvoy her bombardıman uçağının başına ikişer keskin nişancı oh ne alaa he bombardıman uçakları her yerlerinden inanılmaz hızlı mermih atıyorlar bu yüzden ooo görevi yapamadım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Bakın Orda Tankları Uzaktan İsabet Alarak Uzaktan Vurun O Zmn Onlar Sizi Görmeden Siz Onları öldürürsünüz Bu Arada O Bombardıman Uçaklarının Yanına Yada Yakınına Geldiyseniz Hızınızı En Düşük Hıza Alın Ctrl İle Shiftlede Hızlanıyo Biliyosunuzdur Neyse Sonra Onun Yanına Geldik Üstüne Durmadan Bomba Salın Bombaya Oturttura Biliyorsanız Oturtturun Oda Olmasza En Yavaş Şekilde Bombardıman Uçağının Arkasına
Sokulun Allah Ne Verdiyse Salın Mermileri ve (DİKKAT!!!) Arkadan Gelen Normal Savaş Uçaklarına Dikkat Bu Dediklerimi Yapın Dikkatli Carpmadan Yaparsınız O Görevi Başarıyla Geçersiniz İyİ oyunLaR..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mart 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar oyunu bitirmeme 2 bölüm kaldı ama son 2 bölümün öncekini geçemiyom geçen varsa yardım etsin şimdiden teşekkürler
Misafirdgfddf - avatarı
Misafirdgfddf
Ziyaretçi
16 Nisan 2010       Mesaj #6
Misafirdgfddf - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
bitirmeye uğreşmayın yardım bölümünden bölümlere aça tıklaryın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Nisan 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İstikbâl göklerde çok güzel bi oyun ben onu internetten indirdim şimdi oynuyorum.5.bölüm 'ü kim geçtiyse bana söylermi çok zorlanıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mayıs 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

istikbal goklerde hilesi ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

ben biliyom bak o oyundua şag tıklıyorsun hedef bul yada windoswn 7 de doşya konumudu aç diyosun ve orda helpp var orya tıkyorsun o yazıyı oku gerisini sen bilirsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ağustos 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. Ben İstikbal Göklerdedir oyununda yardım dosyasını bulamadım nerede bilen varsa söyleyebilir mi. Bide uçaksavarlı bölümü geçen varsa bana taktiyini söyleyebilir mi acaba?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar bu oyunun yardım dosyası nerede yha bi türlü bulamıyorum