Arama

Alt çenenin uzun olması durumunda ameliyat gerekir mi? - Sayfa 2

Güncelleme: 14 Mart 2015 Gösterim: 17.958 Cevap: 12
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2014       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar 21 yaşındaym ve alt cenem üst ceneme göre biraz ilerde ve bu son iki yılda yüzüm acayip değiştii eski ben değilim subat tatilinde cerrahın yanına gitcem ne gerekiyorsa yapcam psikolojm cok bozuk bilmiyorm belki ben büyütüyom ama o kadar acı cekiyotm ki anlatamam size saten anca burda açıklarım kimseyede açıklayamadm haaayrıca bu derdi olan insanlara dikkat edin genelde yaşından büyük gösterirler eğer başka bldiğinz yöntem veye iyi bi hsatane varsa bana yardımcı olun gercekten cok zor durummdaym Allah kmseyi sağlığı ile imtihan etmesn aslında aileme çook kızıyorm zamanın da belki beni hastaneye götürselerdi şimdi böyle olmazdı özgüvenm sıfır hayattan zerre kadar tat alamıyorm offfffff ...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ağustos 2014       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar benim eskiden alt dişlerim üst dişlerime kapanıyordu.şimdi düzeldi.ama yine de çenem uzun ve ırsi irsi olduğu için birşeye gerek var mı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mart 2015       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
15 YAŞINDAYIM ALT DİŞLERİM ÖN DİŞLERİMİ KAPATMIYO FAKAT ÇENEMDE Bİ ET YAĞ PARÇASI VAR BUYÜZDEN ÇENEM UZUN GÖRÜNÜYO NE YAPABİLİRİM AMALİYATMI OLMAM GEREKİR