Arama

Tırnak yemek nasıl bırakılır, yenmemesi nasıl sağlanır? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Ağustos 2017 Gösterim: 121.074 Cevap: 172
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Haziran 2010       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende 14 yaşindayim tırlaklarimi yiyorum farkinda olmadan olsamda tutamiyorum kendim tirnaklarim bazen kaniyor aciyor nasil birakirim biriniz bi öneride bulunabilrmisinz???*
Sponsorlu Bağlantılar
kyle - avatarı
kyle
VIP katekolamin
5 Haziran 2010       Mesaj #52
kyle - avatarı
VIP katekolamin
Eczanelerde acı ojeler satılıyor. Onlardan alıp tırnağınıza sürün, bir süre sonra ağzınıza almayı bırakıyorsunuz...
Sponsorlu Bağlantılar
My one regret in life is that I am not someone else.
crazy_beste - avatarı
crazy_beste
Ziyaretçi
6 Haziran 2010       Mesaj #53
crazy_beste - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bende geçen sene tırnak yiyordum!! (11 yaşındayken)
bunun sebebi arkadaşım İremden almışım!! Msn Grin
ama sonra ben tırnak yerine çekirdek yiye yiye bıraktım ve bu arada çok tırnak yersin ameliyat etmek zorunda kalırmışlar!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Haziran 2010       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar ben 12 yaşındayım artık bir genç kızım tırnak yemeyie 6-7 yaşında başladım 2-3 hafta önce bıraktım tırnaklarım uzadı benim bu konuda fala bilgim yok herkez yeme tırnakların düzelir diyor ama bu tırnaklar ne zaman düzelecek ne zaman bende tırnak yemeyen kişiler gibi olacağım yada ne zaman benim tırnağım la hayatında hiç tırnak yemeyen bir insan arasınada hiç fark kalmayacak biri bişey söylesin

1 ay mı 2 ay mı süresi ne kadar yhaaa
kyle - avatarı
kyle
VIP katekolamin
15 Haziran 2010       Mesaj #55
kyle - avatarı
VIP katekolamin
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhabalar ben 12 yaşındayım artık bir genç kızım tırnak yemeyie 6-7 yaşında başladım 2-3 hafta önce bıraktım tırnaklarım uzadı benim bu konuda fala bilgim yok herkez yeme tırnakların düzelir diyor ama bu tırnaklar ne zaman düzelecek ne zaman bende tırnak yemeyen kişiler gibi olacağım yada ne zaman benim tırnağım la hayatında hiç tırnak yemeyen bir insan arasınada hiç fark kalmayacak biri bişey söylesin

1 ay mı 2 ay mı süresi ne kadar yhaaa

Ben 16 yaşında bıraktım. Şimdi 18 yaşındayım. 2 yıl geçmesine rağmen tırnaklarım düzelmedi. Doktora gittiğimde her hafta manikür yaptırırsam belki işe yarayacağını söylemişti. Bir erkeğin manikür yaptırması ne kadar doğrudur bilinmez ama ben yaptırmadım. Tırnaklarım da düzelmedi. Siz doktorumun bana tavsiye ettiği şeyi yapabilirsiniz.
My one regret in life is that I am not someone else.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Haziran 2010       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
en mantıklı yolunu söliyim tırnak yemegı bırakmak cok zor bırsey hatta ımkansız bende yıyordum ama bıraktım söle bıse dusunup uygulayarak ınsan pısıkolojıkmen oncelıkle ısaret yada bas parmagını azına goturuor ve sağlaksanız oncelıkle hep sol elınız azınıza gıdıor o yuzden sag elınzden orta parmagını beynınızde sartlayın bunu hıc yemıcem dıerlerını yıycem dıe karar alın dıerlerını yedınz ıcın sag elınızdekı orta parmagınıza azınız gıtmıor 1 hafta sonra sekıllenıp uzamaya baslıyınca ne guzel oluormus sol dakı orta yemıyım dıyıp sol da yemıorsunuz zaten kendılınden yemek ıstemıorsunuz bı nevı kıyamıorsunuz sonra orta parmagınız yanındakıne aynı sını yapıyım o ıkısı uzun onlar yemesem dıkkat cekmez dıerlerı dıorsunuz en son bas parmagı bırakana kadar tek tek bunu yapmaya devam edın zaten bellı bı sure sonra kendınız yemıceksınz farkında olmadan.. oje falan hıkaye yıycek adam oje surmedı an da yıyıor oje yokken yemege sartlanmıs gıbı oluorsunuz benm dedım sekılde ılk adım atarsınız gerısı gelıcektır sadece sartlayın kendınızı emınım yapabılırısnız..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Haziran 2010       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tırnaklarımı çok yiyorm alışkanlık olmuş bırakamıyorm bi türlü lütfen bana yardım edinnn artık tırnaklarıma oje sürülmüyo çünkü tırnaklarım çok küçük bir fikir verin lütfen
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
21 Haziran 2010       Mesaj #58
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

tırnaklarımı çok yiyorm alışkanlık olmuş bırakamıyorm bi türlü lütfen bana yardım edinnn artık tırnaklarıma oje sürülmüyo çünkü tırnaklarım çok küçük bir fikir verin lütfen

Tırnak yememek için satılan ojeler var onlardan kullanın faydasını görürsünüz renki değildir acımsı tadı olduğu için ister istemez bırakırsınız.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Haziran 2010       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar 6 ya geçtim ve tırnak yeme alışkanlığım var ve bırakıcam dedim uzatım kırıldı ve kırılanı kopardımm oje sürdüm yemedim oje yi çıkARDIM baktım up uzun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2010       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben 14 yaşındayım ve tırnaklarımı birkaçgün öncesine kadar yiyordum şunu öğrendimki tırnak yediğimizde şekil bozukluğu oluyor ve tırnak düşüyor bir dahada düşen tırağın yerini tırnak gelmiyor çünkü tınak yuvası şekil bozukluğuna maarus kalıyor ama tabiiki elimiz sıkışıpta tırnağımız düştüğü gibi olmuyor çünkü o zaman tırnak yuvası düzgün olmuş oluyor ben birkız olarak kızlara şu tavsiyede bulunmak istiyorum :oje sürün herkese şu tavsiyede bulunuyorum :kozmetik ürünlerinin satıldığı yerlere acı oje derseniz verirler o şeffaf olduğu için herkes sürebilir