Arama

MSN bilgisayarda yüklü olmadığı halde 'Program mevcut' sorununun nedeni nedir? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Ekim 2012 Gösterim: 39.220 Cevap: 45
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ocak 2011       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
oof aynı sorun bendede var gnlerdir deli ediyo insanı.. hiçbiyerde msn ile ilgli bişy yok. fakat var diyo.. yeni yklediğimde kurmuyo sizin kullandığınız sürüm zaten daha yeni diyo.. yokmu bunun çözümü ya
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ocak 2011       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaw kardesler aynısı bndede war anlamıorum yüklemeye calısıorum tüm proglar denetim masası ordan sildim gende war dio tuttum pogram filesten sildim offfy gene olmadı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Haziran 2011       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YHA ARKADŞLARIN SORUNUN AYNISI BENDEDE ÖNCEN MSN VARDI PC DE SİLDM GERİ YKLEMEK İSTYRM PC DE ZATEN VAR DİO AMA MSN NİN M'Sİ YOK YHA KAFAYI YİYCEM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ağustos 2011       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Çözüm burada: Arkadaşlar bütün forumlarda yazan yöntemleri denedim olmadı herkes yardımcı olmaya çalışıyor ama hiçbiri işe yaramıyor öncelikle live messenger uninstall yapamadığı için çıkıyor bütün sorunlar bunu bilin ve bunun üzerine yoğunlaşın

1-Windows Installer CleanUp programını kurun ve açılan pencerede ne kadar live messenger ile ilgili şey varsa silin
2-Başlat>Çalıştır>Regedit yazıp enterlayın.

Aşağıdaki anahtar satırı bulun

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Uninstall

Listeden silinmeyen program ismini bulun ve silin ve bunu da yaptıktan sonra en etkili uninstall (silme proğramı) olan Your Uninstaller proğramını internetten bulun ve indirin çıkan ekranda ne kadar live messenger silinemeyen proğramı varsa karşınıza çıkacaktır tek tek hepsini silin ve artık live messengerınızı kurun ve kullanın

live messengerdan güzel sohbetler Msn Happy
ferhatatmaca - avatarı
ferhatatmaca
Ziyaretçi
20 Mart 2012       Mesaj #45
ferhatatmaca - avatarı
Ziyaretçi
bendede aynı sorun vardı ekteki programla windows live yüklü olduğunu gördüm ve kaldırdım programı yüklemeye gerek kalmadan kullanabiliyorsunuz hiç bir sorunum kalmadı
MyUninstaller İndir - Program Kaldırma Yazılımı - Tamindir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2012       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn format atım msn felan yok .d