Arama

MSN bilgisayarda yüklü olmadığı halde 'Program mevcut' sorununun nedeni nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Ekim 2012 Gösterim: 39.189 Cevap: 45
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarımda yüklü olmadığı halde msn yüklediğimde bu programlar zaten sizde var diyor. ama denetim masasından bakıyorum program yok.sadece başlatta var.windows live aile koruması,windows live call vs ama windows live messenger yok.ne yapmalıyım?
EN İYİ CEVABI Rower verdi
Başlatta bulunan Msn kısayolunu silmiş olabilirsiniz, veya C:\Program Files\Windows Live\Messenger klasörü olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer varsa bu klasör içinde bulunan msnmsgr isimli Msn simgesine sağ tıklayıp yeni bir masasütü kısayol oluşturabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sorun devam ederse Windows Live Messenger eklentilerinin tümünü kaldırıp aşağıdaki bağlantıya tıklayarak tekrar kurmayı deneyiniz.

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8089.726)
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
17 Eylül 2009       Mesaj #2
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Başlatta bulunan Msn kısayolunu silmiş olabilirsiniz, veya C:\Program Files\Windows Live\Messenger klasörü olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer varsa bu klasör içinde bulunan msnmsgr isimli Msn simgesine sağ tıklayıp yeni bir masasütü kısayol oluşturabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sorun devam ederse Windows Live Messenger eklentilerinin tümünü kaldırıp aşağıdaki bağlantıya tıklayarak tekrar kurmayı deneyiniz.

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8089.726)
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarımda msn falan yüklü değil aslında ama karsıdan yukleme sihirbazında Herşeyyüklü gösteriyor.Bu yüzden msn 7.5 falanda kuramıyorum bilgisayarınızda daha üstü yüklü diyor.Lütfen yardım edin günlerdir msn açamıyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Kasım 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bendede tam olarak aynı sorun var kafayı yiyecem yaa
önce msn ım vardı en son surumu ama sorunluydu
pc kapatıp acınca tekrar kullanıcı adı sıfre gırmem gerekıyordu hafızada bısey tutmuyordu
sildim komple
yenıden yuklemek ıstedıgımde
messenger sızde yuklu dıyor ama aradıgımda programlarda gozukmuyor pcnın hıcbıryerınde gozukmuyor gızlısıstem dosyalarında bıle bulamadım ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevınırım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Kasım 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu sorun bendede var mesin m si bile yok pcde ama yükleme aracı var diyor
çözüm ise sanırım henüz yok
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
21 Kasım 2009       Mesaj #6
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Bilgisayarımda msn falan yüklü değil aslında ama karsıdan yukleme sihirbazında Herşeyyüklü gösteriyor.Bu yüzden msn 7.5 falanda kuramıyorum bilgisayarınızda daha üstü yüklü diyor.Lütfen yardım edin günlerdir msn açamıyorum.

Alıntı

bendede tam olarak aynı sorun var kafayı yiyecem yaa
önce msn ım vardı en son surumu ama sorunluydu
pc kapatıp acınca tekrar kullanıcı adı sıfre gırmem gerekıyordu hafızada bısey tutmuyordu
sildim komple
yenıden yuklemek ıstedıgımde
messenger sızde yuklu dıyor ama aradıgımda programlarda gozukmuyor pcnın hıcbıryerınde gozukmuyor gızlısıstem dosyalarında bıle bulamadım ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevınırım

Alıntı

bu sorun bendede var mesin m si bile yok pcde ama yükleme aracı var diyor
çözüm ise sanırım henüz yok

Sadece Program Files'ta aramayın, ayrıca bir "Program Dosyaları" Klasörü olabilir ve oraya kayıtlanır, ya da "Ara" seçeneğini kullanarak arayın.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Aralık 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bendede var live messenger son sürümü yüklerken pc kapandı elektrik gitti kurulum yarım kalmıştır dedim ekle/kaldırdan kaldırılmıyordu bu nedenle program filesten falan tüm dosyalarını sildim regedit kayıt defterinden bile sildim pcnin hiç bi yerinde yok fakat yükleme sihirbazını çalıştırdığımda messengerin yüklü olduğunu söylüyor ama halbuki yokMsn Sad yardımcı olursanız sevinirim saygılar...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgşsayarda yuklu olmadıgı halde zaten var dıyor
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
6 Aralık 2009       Mesaj #9
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı

Tam olarak kaldıramamıssınız.Linkteki proğramı indirip exe'i çalıstırıp tarama sonrası Windows Live Messenger ile ilgili tüm dosyaları silip tekrar deneyiniz.

Windows Installer CleanUp Utility 351 KB İndirmek İçin Tıklayınız
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Aralık 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
allah razı olsun kardeş

Cvp: MSN bilgisayarda yüklü olmadığı halde 'Program mevcut' sorununun nedeni nedir?
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle
Tam olarak kaldıramamıssınız.Linkteki proğramı indirip exe'i çalıstırıp tarama sonrası Windows Live Messenger ile ilgili tüm dosyaları silip tekrar deneyiniz.

Windows Installer CleanUp Utility 351 KB İndirmek İçin Tıklayınız