Arama

İzmir Atatürk Lisesi mi, yoksa Bornova Anadolu Lisesi mi daha iyi okuldur? - Sayfa 12

Güncelleme: 3 Eylül 2014 Gösterim: 65.286 Cevap: 165
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Temmuz 2012       Mesaj #111
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu arada ben devlet iöo. mezunuyum.Özel egeden değilim.Lise için özel ege burs teklifi yaptı.OYP 483.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Temmuz 2012       Mesaj #112
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Prdn ben ozel egeden sanmistim seni... Balda kesinlikle oyle birsey yok, olmuyor. Ogretmenlerin kesin karari var ogrencileremize ozel ders vermiycez diye, ama istersen ogretmenden yardim isteyebilirsin ders verebilir o zaman. Ama hicbir sekilde ucret ve buna bagli not olayi balda yok.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Temmuz 2012       Mesaj #113
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1 yıldır Atatürk Lisesi'nde okuyorum 10'a geçtim hiç öyle bir şey duymadım ne öğretmenlerden ne de diğer sınıflardaki arkadaşlarımdan. Kim söylemişse amacı belli.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Temmuz 2012       Mesaj #114
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Anlaşılan BAL ya da İAL tercihimden biri olacak.Hangisi olacak önümüzde ki dönemde bakarım artık.Bence de çok denk okullar.Bu iki okulda okuyan herkes gurur duyuyordur sanırım okulundan.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Temmuz 2012       Mesaj #115
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ozellikle ballilar.. Fark ettiysen bir balli nerede olursa olsun kendini belli eder, gururla balli oldugunu soyler. Ozel egedeki alper hocayla gorusursen o seni guzelce bilgilendirir.. Dedigim gibi facebooktan arastirsan ozel ege cikisli ballilara ulasirsin,bizde seni bilgilendiririz, hersey senin kararin! Guzel bir lise yasami gecirmen dilekleriyle.. FOREVER BAL!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Temmuz 2012       Mesaj #116
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben de İAL'li olduğumu gururla söylüyorum ne var yani Msn Grin
İAL'yle ilgili sorusu olan buradan sorabilir, arada bakacağım buraya.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Temmuz 2012       Mesaj #117
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hem bal da hem ial de okuyan arkadaşlar ilginize teşekkür ederim.Bence 2 okulda öğrencilerininde kaliteli olması nedeniyle başarılı okullar.Selamlar saygılar......
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Temmuz 2012       Mesaj #118
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
komşumuzun kızı geçen sene İAL'den mezun oldu ve istediği bölüme puanı yetmediği için, hedefleri büyük olduğu için mezuna kaldı yani tercih falan yapmadı. ben de bu sene sbs tercihi yapacağım için okulların mezun başarısını inceliyordum. İAL'nin sitesinde komşu kızının adını gördüm karşısında da İstanbul Hukuk yazıyordu. Halbuki kız İstanbul'a falan gitmedi yani. Bu sene bir daha giriyor sınava zaten tıp için kalmıştı. (puanım 468. bal fransızca düşünüyorum.)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Temmuz 2012       Mesaj #119
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bal fransızca gayet iyidir. gel bal fransızcada da yardımcı oluruz. geçen yıl fr 9 lara gayet kaliteli isimler girmişti bu sene ne de beklentiler o yönde
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Temmuz 2012       Mesaj #120
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim puanlarım 469,488, 484. balın almanca bölümünü yazacağım tek tercih. öğretmenlerim de balın almancasının daha iyi olduğunu söylüyorlar. almanca bölümünün aktiviteleri (işte yurt dışında okullarla bağlantıları var falan diyorlar) hakkında bilgi verebilir misiniz? çok teşekkürler.