Arama

İzmir Atatürk Lisesi mi, yoksa Bornova Anadolu Lisesi mi daha iyi okuldur? - Sayfa 2

Güncelleme: 3 Eylül 2014 Gösterim: 65.132 Cevap: 165
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende karar veremedim. Sbs sonuclarim 450 ve 490 daha sekizim. Lutfen yardim edin. Hangisi daha iiidir. Ial mi bal mi?

Sponsorlu Bağlantılar
sana birşey sorabilirmiyim ben 8 değilim ama 490ı nasıl yapıyorsun ne kadar çalışıyorsun nasıl çalışıyorsun yapamadıklarını nasıl öğreniyorsun birdaha yapıormusun yapıorsan nasıl bana anlatırmısın nolur??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mart 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence insan iyi bir eğitim almak istiyorsa tercihi iyi bir ana dolu lisesi olmalı bu kişinin başarımını dahada etkiler balcağı eğitim önemli tabikide
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tabiki de ial bende oraya gitmeye düşünüyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mayıs 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hergün düzenli çalışıyorum, yapamadıklarımla da ilgileniyorum. artık fikrim iyice şekillendi. 7 de 490 almam iyi de oldu; büyük ihtimalle bal'a gidicem. ama şöyle bir sorunda var. benim lisem( özel ege lisesi) geçen yıl bal ve atatürk'e fark atti. bana burs da verdiler. şimdi orayı düşünüyorum. içimden de orası geçmiyor değil. iyi bir yabancı dil eğitimi var.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mayıs 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
her türlü Bal Kardeşim şehir gibi okul tartışılmaz yaşanır yani
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mayıs 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
60.yıldan İAL ye geçmiş biri olarak söylüyorum en yüksek başarı 60.yıldadır sırf ders kascaksan senin tercihin burası olmalıdır.eğer lisede benim için önemli olan ortam diyorsan gitmen gereken yer bornava anadolu. eğer 2si de dengeli bir şekilde olsun istiyorsan işte ozman sana İAL yi öneririm Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mayıs 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yaa ben 8. sınıfım ve bornova bornova diye tutturuyodum şimdi yorumları okuyunca baya şaşırdımm. Özellikle;
60.yıldan İAL ye geçmiş biri olarak söylüyorum en yüksek başarı 60.yıldadır sırf ders kascaksan senin tercihin burası olmalıdır.eğer lisede benim için önemli olan ortam diyorsan gitmen gereken yer bornava anadolu. eğer 2si de dengeli bir şekilde olsun istiyorsan işte ozman sana İAL yi öneririm

yazanı. .s

Lütfen yardım ediiin. Ne yapmalıyım?
Atatürk'e mi gitsem bornova mı? .s
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mayıs 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende karar veremedim. Sbs sonuclarim 450 ve 490 daha sekizim. Lutfen yardim edin. Hangisi daha iiidir. Ial mi bal mi?
( yazan kişi olarak )

Bal'a gidelim kardeşim. bende kararımı verdim bal'a gidicem. öss de fln daha başarılı ayrıca bizim sülale bal mezunu.bizim lise gene kötüledi bende vaz geçtim oraya gitmektan... bal herzman iyidir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kesinlikle izmir atatürk lisesi hele yeni müdürüyle kesinlikle oraya gitmelisin... yeni müdürü benim okulumun müdürüydü şimdi ben 8. sınıftayım müdürü yasin öztürk bizim okulumuzu (fevzi çakmak i.ö.o) başarıdan başarıya götürdü yasin hoca.. atatürk lisesi fen lisesi bile olur yani..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Haziran 2011       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gençlik bu senede sbsden 483 li bişeyler alıcam( işallah bir terslik olmaz ) ve bal'a gitmeye karar verdim. bal ın internet sitesinde bir video var onu izlemenizi öneririm. balın öss başarılarınıda bakın derim.
yazan: