Arama

İzmir Atatürk Lisesi mi, yoksa Bornova Anadolu Lisesi mi daha iyi okuldur? - Sayfa 6

Güncelleme: 3 Eylül 2014 Gösterim: 65.400 Cevap: 165
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2011       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle şunu söyleyeyim : 2005 İzmir atatürk lisesi mezunuyum
Yukarıdaki arkadaşın yazdıklarına tamamen katılıyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
Üniversite başarısı bir okulun kimliğidir.
Üniversite başarısı ancak kaliteli öğretmen kadrosuyla olur.
Kuzenim 2 sene önce Bal'dan Hacettepe İngilizce tıpı kazandı.
Komşumuzun kızı Bal'dan geçen sene Odtü Mimarlığı kazandı.
Ben atatürk lisesinden Dokuz Eylül İktisatı kazandım.
Çok pişmanım şimdi olsam Bal'a giderdim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2011       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Puana bakılarak yorum yapılması bence çok yanlış. üniversite başarısı baz alınmalı.
Bu durumda da 3 kat farkla balın atatürkü ezdiği görülür
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2011       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çoğunluğun dediği gibi bornova anadolu lisesi türkiyenin en ünlü liselerinden biridir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2011       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kesinlikle BAL ! Fransızcasını bile kazansan BAL'a gitmelisin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2012       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bala gidin kardeşim pişman olmazsınız.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2012       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bornova anadolunun ortamı daha iyi .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2012       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Tam bir ialliden beklenen yaklasim. Ancak bask okullari kotuleyip kendi okulunuzun reklamini yapmayi bilirsiniz. 3 okulun da kalitesinden de egitiminden de şüphem yok ama bir ballı olarak derim ki bal efsanesini yasamadan olmemeli insan.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Nisan 2012       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
29.çevremde ne kadar ial mezunu varsa konu her buraya gelişinde hararetle ne kadar iyi olduklarını, en birinci olduklarını en mükemmel olduklarını anlatmaya başlarlar. ortamdaki 3.kişileri ikna çabasına girerler. bu durum bile aradaki farkı özetler kanımca.
balllı olmak ayrıcalıktır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mayıs 2012       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence &100 bornova anodlu lisesi çünkü o okul izmirin en iyi 2.inci lisesi ve türkiyenin en iyi anadolu lisesi izmirde sıralama 1: fen lisesi 2: bornova 3: atatürk lisesi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Haziran 2012       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Evet gençler 9. sınıf olarak bal da ilk senemi bitirdim. En genç yorumculardan biri olarak gözlemlerimi ve deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Öncelikle hayatımdaki en güzel yılı geçirdim diyebilirim, gerek fiziki ortam, gerek BAL ruhu, gerek öğretmen kalitesi üst düzeydi. Hoş bir kaç öğretmenle uyuşamadık ama olsun bildikleri her şeyi büyük bir aşkla aktarmaya çalışıyorlar. Arkadaş ortamı çok güzel, istediğinizle istediğinizi yapabilirsiniz, okulun havasından mı nedir hepsi esaslı çocuklardı. Arada futbol maçları için atatürk'e gittik, ordaki arkadaşlarla da konuşduk. Doğal olarak onlarda memnunlar ama nedense benim anılarımı ağızları açık dinlediler. Öğretmen kalitesi, eğitim yöntemleri zaten bal ezer geçer onlara değinmiyorum fazla. Bu sene eski bloklar yıkılıyorlar ve yenilerinin inşaatına başlandı bile önümüzdeki sene geçicez bina kalitesi gibi kriterler (!) de ortadan kalkmış olucak. Karar sizin gençler. O kadar çalıştınız bunun karşılığını alın, pişman olmayacaksınız. Okuldaki tüm öğretmenlerin çocukları gene bizde okumuşlar,okuyorlar. Hiç bir anne, baba oğlunu kötü yere gönderir mi? onun dışında emniyet müdürlerinin, valinin çocuğu gene bizde eğitim görmüş. Karar sizin, BAL a gelin ve hayatınızı yaşayın. Ayrıca unutmayın, BALLI olmak bir ayrıcalıktır, ballı olunmaz ballı doğulur, ballı olmak kanınızda varsa zaten gelirsiniz Msn Wink