Arama

MSN'de kişi listesi ekleme sorunu için ne yapabilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 30 Temmuz 2012 Gösterim: 13.076 Cevap: 18
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Eylül 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyorum sorunu halledebidliniz miMsn SadMsn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
aybars2482 - avatarı
aybars2482
Ziyaretçi
10 Eylül 2010       Mesaj #12
aybars2482 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar windowslive msn kullanıyorum. yeni bir kişi eklediğimde işlem tamamlandı dıyor. Fakat Bu windowslive hizmeti şuanda kullanılamıyor.ancak hizmet yeniden kullanıma açıldığında xxxxx@hotmail.com adresi eklenecek.baska bır ıslem yapmanız gerekmıyor dıyor. ve kısı lıstemde eklı gozukuyor ama karsıya davet gıtmemıs. ve yazamıyorumda lutfen yardımlarınızı beklıyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bendede olmuyor yardım edin uleeen
LazzaL - avatarı
LazzaL
Ziyaretçi
18 Ocak 2011       Mesaj #14
LazzaL - avatarı
Ziyaretçi
s.a msn açınca 1 davetiniz var yazısı çıkıyor davet gelir gibi tıklayınca davet yok diyor bu bayadır var bu sorunun çözümü nedir neden böyle davet uyarısı geliyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kişi ekleme daveti gönderemiyorum, karşıdan da bana davet gelmiyor... Oysa ekliyorum, karşımdaki de ekliyor biliyorum ama son iki gündür böyle... Saçmalığın daniskası.

Çözümü var mıdır arkadaşlar?

Sevgiler.
kaanhkn - avatarı
kaanhkn
Ziyaretçi
12 Haziran 2011       Mesaj #16
kaanhkn - avatarı
Ziyaretçi
ÖnceLikLe SeLamın ALeyküm..YakLasık 1 senedir beni ekLeyenLeri göremiyorum çok araştırdım nette ama düzgün bi çözüm buLamadım.Yok sürümü günceLLe yok onu kaLdır v.s gibi şeyLer var.Hangi msnden ya da hangi pc den açarsam açim beni msnde ekLeyenLeri göremiyorum bana davetiye geLmiyor.YakLasık 3-4 senedir aynı adresi kuLLanıyorum fakat son 1 senedir böyLe.msn uzantım ..@windowsLive.com uzantıLı oLduğundan mı kaynakLanıyor nedir biLmiyorum Lütfen biri yardım etsin.Şimdiden tSkLer..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ağustos 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2011 Mesn kullanıyoum yen iaçtığım msnime atamıyorum kişi listemi yardımcı olabilecek varmı hotmailden "ver" işlevi çalışmıyor kişi listesi kaydetip atamıyorum bi çare pls Msn Confused
caTRap_06 - avatarı
caTRap_06
Ziyaretçi
29 Ağustos 2011       Mesaj #18
caTRap_06 - avatarı
Ziyaretçi
MSN' de kişi ekliyorum, ertesi gün görünüyor.
Modem ve bilgisayarı elektrik' ten çektim, yeniden açtım, vs...
Başka bir çözümü varmıdır?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Temmuz 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kişi ekleme daveti gönderemiyorum, karşıdan da bana davet gelmiyor... Oysa ekliyorum, karşımdaki de ekliyor biliyorum nasıl çözebilirm