Arama

Metin2 neden açılmıyor? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 19 Nisan 2018 Gösterim: 74.369 Cevap: 312
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mart 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşım metin2 bakımda saat 11:00dan 2 ye kadar bakım oluo
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mart 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadasLar ben metin 2 yi acıyorum. Oyunu basLat diyorum. Torrent geLiyor ve %95 te takıLıyor, bir türLü iLerLemiyor. DefaLarca siLdim oyunu tekrar yükLedim oLmuyor. Yardım edermisiniz Lütfenn !!

Sponsorlu Bağlantılar
2vuljyx
kalo_mira - avatarı
kalo_mira
Ziyaretçi
3 Mart 2010       Mesaj #13
kalo_mira - avatarı
Ziyaretçi
lag veya bakımda olabili r Msn Dunno
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mart 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha bende toplam süreç dolmuyor çcharım 93 lvl
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mart 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ArkaşdaşLar Bem gm Ünirconun gm Öncelikle merhaba diyerek lafıma izninizle girmek istiorum m2 açılmama sebebi çarşamba günleri 11.00 13.00 Kadar Bakım Olmasıdır ! .....

Mesela Bir arkadaşımız da böle sorun yasmış yha benim çarım yazıorum ama baglanıorda beklerken sunucu hatası dior demiş arkadaşım m2 ilk başladım zamanLar bende öle oLur ordu onun osrunu inter netinden onlini kruum onaylıcan oluor korkma paralı bişi deiL !! SaygılarımLa SewgiLerimLe -Gm

SORUNLARI İÇİN CEVAP ALMAK İSTEYENLER EKLEYE BİLİRLER
.....@..com

SAYGILAR
SEWGİLER
Son düzenleyen KaNKaWaReZ; 24 Mayıs 2010 22:41 Sebep: MSN Adresi Vermek Yasaktır..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mart 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

metin2 carsamba gunu acilmiyor

agalar çarşamba günü metin2 açılmıyo bilen biri yardım etsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Nisan 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
metin2 çarşamba günleri bakımda olduğu için saat 1 gbi açılıyor metin 2 de hata veriyorsa kesin dosya eksiktir veya uyumlu değildir uyum olan profossional windows 7
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Nisan 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar çarşamba günleri metin 2 saat 11:00 da kapanır 12 civarı tekrar açılır kapanma sebebi oyunda gelen yenilikleri yapmak örneğin bugün kapanma sebebi botların kaldırılması idi aynı zamandada banlanacak hesaplar banlanır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mayıs 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ID mi şifre mi yazıom bi bakıom sayfa kapanmış neden yaa bilen varmı???????????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sevgili arkladaşlarım ben inanmasanızda alestada 96 levelimmm hepinize komik gelebilirrr siz anlatacağımm saat 11de serverlere girimessinizz
çünkü bkıma girilerr aat 12 gibi bazı serverlerr açılırrr sonra saat tam 2 gibbi hep si açılırrr herkesin dikkatine bide çarım 96 levell daha kasılmıyo katta bile zorrr oluyo:
itemlerim
+11 kıraliyet +9dolunay 32 ortalamlı +9abanz+9kalakan+9ıvır zıvırr çarın içinde 678m var depıodada 24m felan ayrıca 20 tane kat geçit bileti vardırrrrrrrrrrr çarım 1,520 tl hepsi porfek skillerin bide diyeceksiniz +12 zırh yoktur var sadece siyah çelik son zırhı +9 dan sonra +10 da beyaz +11 dede kıralıyett olurrr Msn Happy)