Arama

Çevre Koruma Bildirisi hakkında bilgi verir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 11 Aralık 2012 Gösterim: 15.785 Cevap: 11
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Aralık 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ACİLEN ÇEVRE KORUMA BİLDİRGESİ MADDELER HALİNDE LAZIM LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ?
EN İYİ CEVABI ener verdi
Alıntı
616161 adlı kullanıcıdan alıntı

çevre koruma bildirisi hakkında yazı arıyorum bana yardımcı olurmusun? :smiley9: :smiley9: :smiley9: :smiley9:

İnceleyiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2010       Mesaj #2
misafir - avatarı
Ziyaretçi
çevre koruma bildirisi nedir
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

cevre koruma bildirisi

hakkında bilgi arıyorum
616161 - avatarı
616161
Ziyaretçi
3 Kasım 2010       Mesaj #4
616161 - avatarı
Ziyaretçi
çevre koruma bildirisi hakkında yazı arıyorum bana yardımcı olurmusun? Smiley9 Smiley9 Smiley9 Smiley9
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
3 Kasım 2010       Mesaj #5
ener - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
616161 adlı kullanıcıdan alıntı

çevre koruma bildirisi hakkında yazı arıyorum bana yardımcı olurmusun? Smiley9 Smiley9 Smiley9 Smiley9

İnceleyiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Aralık 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çevRe KoRuma ßiLdiRisi HakkınDa ßiLqi weRiR miSiniz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nereye girdiysem bu sorunun cevabı yok ama kısaca insaların sürekliyaşadıkları yere çevre denir. dağlar,ovalar,çayırlar,ormanlar,göller,denizler,ırmaklar,doğal çevreyi oluşturur.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Anayasamızın 56. maddesi: Herkes, sağlıklı ve dengeli bir çevrede yaşama hakkına sahiptir. Çevreyi geliştirmek, çevre sağlığını korumak ve çevre kirlenmesini önlemek Devletin ve vatandaşların ödevidir. Bu doğrultuda bizler de geleceğin etkin vatandaşları olarak üzerimize düşenleri yapmalıyız. Çevreye duyarlı olabilmek için yapılması gereken öncelikle bilinçli olmaktadır. Bu bilinci kazanmak için bizlerin daha çok okuması ve çevreye verilen zararlar konusunda daha duyarlı olmamız gerekmektedir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çevre koruma başkanıyım grup olarak çalışıyoruz.kampayalarmız vardır.her yıl dergimiz basına çıkmaktadır.her yıl dergimiz çıkıyor sizlere en yakın bayii den çevre koruma derneği adlı dergiden alınız. orada a dan z ye her bilgi hser şey var bu yıl çıkartmadık ama ocak ve şubat aylarımda çıkartmayı planlıyoruz.yeni çıkacağı için satış fiyatı:2.50 olacaktır ama normale dönecektir. normal fıyatı ise:4.50,5.00 tl dir....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ocak 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hangi sitey girdiysem bir şey çıkmıyor boş boş yorumlardan başka bir şey yok bize yardımcı olun