Arama

2 yıllık sınavsız geçiş hakkından yararlanarak hangi bölümleri tercih edebilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Temmuz 2015 Gösterim: 83.776 Cevap: 109
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mayıs 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çocuk gelişimi bolumu okuyorum sınsvsız geçiş yapmakistiyorum hangi bölümler var?
Sponsorlu Bağlantılar
kararsız... - avatarı
kararsız...
Ziyaretçi
5 Mayıs 2010       Mesaj #12
kararsız... - avatarı
Ziyaretçi
ben 2010 ticaret meslek lisesi , bilişim teknolojileri web tasarım bölümünde okuyorum bu yıl mezun olacam. Sınavsız geçiş hakkımı kullanmak istiyorum . fakat ; sınavsız geçiş hakkında gidebileceğim bölümler hangileri?bunun cevabını acciiilll olarak alabilir miyim ?
Sponsorlu Bağlantılar
iceboysgs - avatarı
iceboysgs
Ziyaretçi
9 Mayıs 2010       Mesaj #13
iceboysgs - avatarı
Ziyaretçi
selam ben 2008 muhasebe bölümüyüm kendi alnım dışında hangi bölümlere sınavsız başvuru yapabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mayıs 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhBlR ben 2004 2005 meslek lisesi çocuk gelişimi menzunuyum .menzun oldugum yıldan beri geçiş hakımı kulanıyrm ama yerleştirilemiyrm ve bu durum beni üzüyr bu yıl yerleşme şansım nedir? tabiki devlet okularına bırakırsam şansımı yanlış yaparım artık .şuan özel düşünüyrm özele yerleşmekte problem geçen yıl gelişim üniversitesi tercih etim onada yerleşeedim artık ben kendi bölümümü okumak istiyrm hangi okulu tercih etmeliyim okul puanım 75 beni bu konuda aydınlatırsanız çook mutlu olurum .
DADAŞ - avatarı
DADAŞ
Ziyaretçi
15 Mayıs 2010       Mesaj #15
DADAŞ - avatarı
Ziyaretçi
SLM KARDEŞLERİM BEN BUSENE İHL MEZUNUYUM YGS DE 142 PUAN ALDİM.BU İKİ YİLLİK GEÇİŞ HAKKİ VARMİŞ BEN BUNA HASİL KATİLA BİLİRİM.BİDE TERCİHİ NASİL YAPİCAZ..........CVP GELİRSE ÇOK MEMNUN OLCAM ALLAH RAZİOLSUN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2 yıllık direk geçiş türkiyede hangi üniversiteler var?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
biz 4 ark bilşim ogrencısyız 3 çü sınıfdayız 2 yıllık direk sınavsız geçiş hakımızı kullanmak işdiyoruz hangi universitelere gidebilirizzz
Misafir S - avatarı
Misafir S
Ziyaretçi
14 Haziran 2010       Mesaj #18
Misafir S - avatarı
Ziyaretçi
2 yıllık üniversiteyi dört yılda bitirdim 2 yılın sonunda DIREK SINAVSIZ gecıs hakkı varya ben dort yılda bıtırmeme ragmen yıne sınavsız gecıs yapabılırmıyım acık ögretime ÇOOK önemlı BILEN ARKADAŞLAR HEMEN CVP VERIRLERSE SEVİNİRİM
Misafirs - avatarı
Misafirs
Ziyaretçi
19 Haziran 2010       Mesaj #19
Misafirs - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar.Ben şuan 4 yıllık bir bölümde okumaktayım.Bu sene birinci sınıfı bitirdim. Seneye sınav ikinci üniversite olanağı kapsamında tıbbi laboratuar teknikleri bölümünü seçmek istiyorum. Ancak bununla ilgili tam bilgi bulamadım. Bazı sitelerde bu bölüme kayıt yaptırabileceğim yazıyor bazılarında ise seçilebilecek bölümler arasında bu bölüm yok. Acaba bu şartlar altında 2010 2011 öğretim yılında bu bölüme kayıt yaptırabilir miyim ? Bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilirse çok sevinirim...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Haziran 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb bende sınavsız geçiş yapmak istiyorum inşaat bülümünü çok seviyorum ve tercihimi ona güre yapmak istiyorum ama bilgim yok yardımcı olabilirmisiniz