Arama

2 yıllık sınavsız geçiş hakkından yararlanarak hangi bölümleri tercih edebilirim? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Temmuz 2015 Gösterim: 83.731 Cevap: 109
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Haziran 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN SINAVSIZ GEÇİŞ İÇİN MÜRACAT ETTİM.TİCARET MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM.SON GELİŞMELER HAKINDA BİLGİLENDİRİLMEK İSTİYORUM.DAHA ÖNCE ÜNİVESİTE SINAVIN AGİRDİM FAKAT BAŞARILI OLAMADIM.SINAVSIZ GEÇİŞ İSTİYORUM FAKAT ŞU ANA KADAR HİÇ BİR BELGE ELİME ULAŞMIŞ DEĞİL.YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Temmuz 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar ben giyim üretim teknolojisi(kadın giysi modelistliği) bölümünden bu sene mezun oldum lys sınavınada gırdım fakat sonuçlar henuz açıklanmadı ben 2 yıllık geçiş hakkını kullanırsam hangi bölümlere kullanabılırım? bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. yardımlarınızı için şimdiden teşekkürler...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Temmuz 2010       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kızmeslek lisesi ağırlama gıda bölümü mezunuyum ygs den 160 ve 180 puanlar arasında aldım ben sınavsız geçiş hakkımı kullanmak istiyorum ama hangi üniversite olcağı hakkında rehber öğretmenlerimiz yardım etmedi için biligimiz sıfır hangi üniversite kontanjan sayısı ve diploma notunun kaç olması gerekiğini öğrenmek isitorum.ve kendi alanım içinde üniversite okumak istiyorum.şimdiden SİZE TEŞEKKÜRLER EDİP SAYGILARIMI SUNUYORUM SAĞOLUN.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Temmuz 2010       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bu sene mezun oldum ygs puanım 145 geçiş hakkından yararlanmak istiyorum nasıl ve nezaman kayıt olucam hangi üniversite beni alır lütfen cvp atın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Temmuz 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2009 meslek lisesi mezunuyum sınavsız geçişten hangi bölümleri tercih edebilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Temmuz 2010       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam ben d.bakırdan sevgi ya ben düz lise çıkışlıyım şimdi ise acık ögretim çocuk gelişimini okuyorum ya bizim sınavsız geçiş yaapma hakkımız varmı onu ögrenmek istiyom.....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Temmuz 2010       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Meslek lisesi mezunu isen tabiki sınavsız geçiş hakkın var. Ama meslek liselerinin çocuk gelişimi bölümünden mezun olman şartıyla.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Temmuz 2010       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kız meslek lisesi sanat tasarım alanı plastik sanatlardan mezun oldum 2 yıllık geciş hakkımı diş proteze yapabilirmiyim ve diş protez hangi üniverstelerde var
sherry - avatarı
sherry
Ziyaretçi
22 Temmuz 2010       Mesaj #29
sherry - avatarı
Ziyaretçi
ÇOCUK GELİŞİMİ'NE sınavsız geçiş olmalı. ve diğer büölümlere de yani ben var diye biliyorum ama yine de gerekli arastırmaları yapın arkadaşlar.
nur ahmt - avatarı
nur ahmt
Ziyaretçi
22 Temmuz 2010       Mesaj #30
nur ahmt - avatarı
Ziyaretçi
meslek lisesi bilgisayar bölümü cıkıslıyım üniversite için elektrik bölümünü tercih edebilir miyim....