Arama

Parola sıfırlama sorununu nasıl giderebilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Mart 2012 Gösterim: 22.008 Cevap: 19
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
24 Ağustos 2011       Mesaj #11
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben 2 ay geçti bekliom dün denedim hala hata verior (Çok fazla sayıda yanlış bilgi girildiğinden bu seçenek geçici olarak kullanılamıyor. Lütfen başka bir seçenek deneyin veya daha sonra yeniden deneyin.)

Yeni bir adres almayı deneyin.
Sponsorlu Bağlantılar
Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
parola sıfırla adresim baya eskilerde kalmmış bri adres, şimdi onu aktifleştirmem için ne yazpmalıyım?
adresin parola sıfırlamasına girdiğimde böyle bir adres yoktur diyor.. o adresi nerdeyse bir yıldır kullnamıyorum, aktifleştirmem mümkün mü ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ekim 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bu kadar diyosunuz beklemekle geçer ama hala aynı şeyi söylüyo bu msn benim içn bin kat önemli yha bu msneye bi çözüm bulabilecek yokmu şu dünyada msnesiz hiç bişi yapamıyorum elim kolum bağlı oturup atere oynuyom peh şu msnemi bi bulabilsem
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Kasım 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ewet Ben 3 Ay'dan Beri Gizli Soruyu Yazdığımda Geçici Olarak Kullanılmıyor Diyor Ama Ben İnternetCafe'de Denedim GizliSorumu Doğru Girdim ve yeni bir parola koydum baska bilgisayardan denemenizi Tawsiye Ederim.. Ama Garantisi Yok
Dark_Blue1990 - avatarı
Dark_Blue1990
Ziyaretçi
2 Kasım 2011       Mesaj #15
Dark_Blue1990 - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
RaFFiNeRi adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar Elimde bir hotmail hesabım var benim için değerli bilgilere sahip. Herneyse

Geçen gün Şifremi denedim yanlış dedi ama yanlış olması imkansızdı hacklenme gibi bi durumda olamaz.

Hemen gizli soruyla değiştirmeye çalıştım bi kaç kere yanlış yazdım tam aklıma gelmedi geçici süre bu seçenek iptal oldu dedi kaç gündürde bu süre bir türlü dolmadı

Gel gelelim büyük soruna... Alternatif e-mail adresini seçeneği kullandım. Düzgün bir şekilde parola sıfırlama e maili adresime geliyor. Şifremi değiştiriyorum Paroloanızı değiştirdiniz mesajınıda alıyorum. Fakat gene büyük sorun şifrem tanınmıyor. Yüzlerce kez alternatif e mail adresinden parolamı değiştirdim ama tanımadı tanımadı gene tanımadı.

Naapmalıyım ne önerirsiniz. Beklemekle düzelicek gibi gözükmüyor. Varmı tecrübeli bi arkadaş Msn Sad

Kablosuz ağ ayarları için önce iPod touch kılavuzuna başvurun. Eğer kablosuz ağ bağlantısıyla ilgili bir sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki önerileri uygulayın. En iyi sonucu almak için iPod touch'ınızın yazılımının en güncel sürüm olmasına dikkat edin.
Ticari kablosuz yayın alanlarında DHCP istemini yenilemeyi deneyin
Eğer bir havaalanı veya kafe gibi ticari (ödemeli) kablosuz ağ alanını kullanırken sorun yaşıyorsanız, DHCP istemini yenilemeyi deneyin.
Settings > Wi-Fi Networks'e tıklayın, sonra ilgili ağı seçin.
DHCP panelinde, Renew Lease düğmesine tıklayın.

Eğer bu sorununuza çözüm olmadıysa iPod touch: Temel sorun giderme yöntemleri adlı makaleye bakabilirsiniz.
Kablosuz ağa bağlanırken "Unable to Join Network Failure (error -3)" hatası veriyor
Eğer kendi kablosuz ağınıza bağlanmaya çalışırken iPod touch "Unable to Join Network Failure (error -3)" hata mesajı veriyorsa, aygıtınız kablosuz ağ adı ve güvenlik ayarlarının (WEP, WEP hex veya ASCII, WPA veya WPA2) doğru olup olmadığını kontrol edin.
Eğer hala "Unable to Join Network Failure (error -3)" mesajını alıyorsanız Settings > Wi-Fi > Other (Choose a Network altında) bölümüne gidin ve kablosuz ağ adı ile güvenlik ayarlarını elle girip deneyin.
Ağ değiştirince internet bağlantısı kayboluyor
Eğer farklı kablosuz ağlar kullanıyorsanız ve bu geçişler sırasında internet bağlantınız kayboluyorsa, iPod touch'ın kablosuz ağ özelliğini kapatıp tekrar açın. Eğer hala sorun yaşıyorsanız, Settings > Wi-Fi > Other (Choose a Network altında) bölümüne gidin ve kablosuz ağ adı ile güvenlik ayarlarını elle girip deneyin.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 5 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Kasım 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn şifresini degiştiriyorlar yo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
parola sıfırlamanın başka yolu yokmu?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadslar bır hotmaıl hesabım var bunun yan hesabı mynetten almıstım,gızlı soruyu unuttum,mynete sıfre sıfırlama maılı yolluorum ama bana hızmet gecıcı olarak devre dısı dıor butun mynetlerı denedım bunu dıor ama hotmaıl hesablarından hemen sıfırlama secenegı cıkıor nedendır acaba
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
banada aynısı oldu 2 ay gecti gizli soru hala aktif değildi bi gün internet cafe'de denedim oldu başka bir internet ağın'dan deneyim bende oldu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çözüm : arkadaşlar,her yerde araştırdım ama sonunda kendim çözdüm... benim gibi mağdur olup da kurtulamayanlar için yazıyorum... parola sıfırlamadan müşteri desteğine gelip gerekli yerleri doldurun(son mail konusu,ülke,doğum tarihi vb).iletişim adresinizi de belirtin... şimdi en önemli yer... : belirttiğiniz e-posta adresine bir mail geliyor.o mailde bir bağlantı adresi gösteriliyor.onu tıklamayın.o kısmın tamamını kopyalayıp tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırıp adrese gidin.direk sıfırlama yapabiliyorsunuz.geçmiş olsun...Nevzat ÖZKAN