Arama

Askerde kalma koşulları nedir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Ocak 2017 Gösterim: 90.717 Cevap: 53
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ağustos 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm mhrb ben kasım 21 de askere getcem lise mezunutum ve açıkögretimde kayıtım var okuyorum aynızamanda askere gitcem diye bi dilekce yazdım verdim ben askerde kalma istiyorum uzman olarak kala bilirmiyim benim eniştem var komando olarak yaptı askerligini sınavsız kaldı uaman olarak ama bagzı kişilerde diyo ki sınav var diyo sınavı gecemesen kalamasın diyo ben lise bitene kadar her girdigim ösym sınavında askeri okuları tercih etmiştim ben kala bilirmiyim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Kasım 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
askerde uzman olarak görev yapmak için kilo boy fizik etkilimidir
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Ben barış Lise mezunu bırısı askerde kalmak ıhtımalı varmı?
Diğer bir sorum ise Bu sıanvları nerden takip etmemiz gerekiyor.Yardımcı olursanız sevinirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Aralık 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben aöf 1. sınıf işletme öğrencisiyim bölümümü bitirmeden askere gidersem kalma olasılığım nedir? ve ilk kıdemim ne olur ?
kod adı: AZAD - avatarı
kod adı: AZAD
Ziyaretçi
10 Ocak 2012       Mesaj #25
kod adı: AZAD - avatarı
Ziyaretçi
tabiii bi yerleriniz yemeyince çalışmaya göt olmayıncaa askerde kaırsınız tabii biz o yollardan cok geçtiqq askerde kalmayı kolayy sanıorsunuzz sizz cocuq oyuncaqı sanıorsunuzz ama göründüqü gibi kolay değil işte benim eniştem gittide nolduu şehit düştüü mekanıı cennet olsunn!!! yiğenlerim ortada kaldııı kimseleride yokk benden başka kimse bakmıorrr bende askerde kalmak icin ölüorumm ama çok zor işte arkadaslar koalyy değillll her adamın harcı değilll askerde kalmakkk zorlukkk gören insanlar yapar ancakkk mecbur kaldıktan snr KÖPEĞİN DUASI KABUL OLSAYDI GÖKTEN KEMİK YAĞARDIII AMA YAĞMAYACAQINA GÖRE boşa ümitlenmeyin hevaller temam mi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2012       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 22 yaşındayım meslek lise mezunuyum oto elektriçiyim askerde uzman çavuş olarak kalmak istiyorum kala bilirmiyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Şubat 2012       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhb ben 2 yıllık unı terk ım ben askerde kalmayı dusunuyorum nınavlar nasıl olacak yanı mat.turkce falan mı ben hangı rutbeye kadar cıkabılırım cevaplandırırsanız sevınım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Şubat 2012       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
açık öğretim lisesinde okuyorum ve askere alınacağım mayısta ve ben uzman çavuş vs. olabilirmiyim?
FARUK ARSLAN - avatarı
FARUK ARSLAN
Ziyaretçi
22 Şubat 2012       Mesaj #29
FARUK ARSLAN - avatarı
Ziyaretçi
şu an lise 3 deyim yaş 18 içinde lise mezunu olup askerde uzman çavuş olarak kalmak istiyorum olabilir miyim fizik olarak kusurum yok bileğimde ilkokulda cam kesmişti dikiş izi var tam bilek damarların geçtiği yerde sol bacağımın arkasında spor yaparken yürüyüş bandına sıkışıp deri soyulmuştu beyaz iz var esmer olduğum için bunu soruyorum Msn Happy kalmayı istiyorum kalabilir miyim fiziği geçebilir miyim bunu sorayım hiç değilse teşekkürler... VE MESLEK LİSESİ MOTOR BÖLÜMÜ OKUYORUM
övgü - avatarı
övgü
Ziyaretçi
28 Şubat 2012       Mesaj #30
övgü - avatarı
Ziyaretçi
ben suan önlisan okuyorum ve bitmek üzere meslek okulu askerde kalma şansım var mıdır. Acaba kalsam ne olarak kalabilirim...