Arama

PC oyun oynarken neden donar, çözümü nedir? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Ocak 2015 Gösterim: 25.043 Cevap: 39
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Eylül 2013       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
byler ben s2 son silah oynuyorum ama oyudayken bir bolume giriyorum çok yavaş hareket edio ve sadece s2 de deil pes 2014 col black ops II assasin creed 3 beyler ben arkadaşa sordum fakat ekren kartın patlamış olabilir dedi bn baktım işlem cilere pesten 2 gb ram 786 mb kullanılıyor dio 786 s2 bile oynan aca ba gerçektenmi ekran kaRTı PATLADI Msn Sad Msn Sad YARDI EDİN LUTFENN !!!!
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2013       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya benim bir sorunum var işlemcim intel , 1.86 GHz hızında ,ram 2 GB ,ekran kartı 512 mb sorun nedir tır oyununda acayip donma var hiç oynayamıyorum. acil cevap yazın yardım edin.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2013       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim pcde 2gb ram var 700 mb ekran kartı ATI ama point blank oynarken donuyor reset atmak zorunda kalıyorum bi yardım edermisiniz ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Nisan 2014       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
truva atı virüsü vardır kesin ondan donar
KEŞKEOYUNAÇLISA - avatarı
KEŞKEOYUNAÇLISA
Ziyaretçi
1 Haziran 2014       Mesaj #35
KEŞKEOYUNAÇLISA - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar uberstrike (web tabanlı oyun ) oynuyorum tam hızlı oluyor sonra yine donuyor acaba neden acil cvp atın yoksa çıldıracağım PLS Msn Sad

billMiyorum beimde wolfteam açılmıyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2014       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar neden point blank donuyor adam yürümüyor ve silah sıkmıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2014       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Size söylüyorum en iyi çözüm laptopun içini açıp içindeki tozları güzelce almak sonra BİOS'unu güncellemek sorun çözülür. Aynı sorun benimkinde de vardı şimdi gayet iyi. Ayriyetten Speccy'yi de yükleyin bilgisayarınızın ısısını ölçebilirsiniz...
EXOCK - avatarı
EXOCK
Ziyaretçi
7 Eylül 2014       Mesaj #38
EXOCK - avatarı
Ziyaretçi
donma nedenı o oyunu kaldiramiorMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ocak 2015       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
artkı bıktım yaa bnm pcnin ramı 1.5 2.66 ghz ve 150 gb hardiski var işletimci intel celeronMsn Rainbow wolfteam oynuyorum ama bi türlü yapamadım sonunda format attırdım yine olmadı lütfen birir cevap versin!!!!! pls!!!
Misafir Sercan - avatarı
Misafir Sercan
Ziyaretçi
10 Ocak 2015       Mesaj #40
Misafir Sercan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yha arkadaşlar benim geçen yazın başından beri bir sorunum var bilgisayarım daha önce donmadığı oyunlarda donmaya pcyi reset hariç tüm komutlardan muhrum bırakmaya başladı en dandik savaş oyununda bile 5 dk oynuyorum daha sonra hangi oyun olursa olsun buna dikkat edin HANGİ OYUN OLURSA OLSUN donuyor.Rengarenk çizgiler çıkıp pcyi kitliyor pcnin ısınma sorunu yok çünkü önüne vantilatör koydum 1 kapağını söküp işlemci ısısı 38 derece en az 12 sefer formatladım YARDIM PLS Msn SadMsn SadMsn SadMsn Sad

kardeş güç kaynağın ne ve ekran kartın ney bana bunu söyle eğer güç kaynğın 300w tan düşük se ekran kartıı kaldırmaz ve pc oyun esnasındayken donma yapar